Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
clubhuis Voordaan.jpg d1.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg 1111Rik.jpg IMG_2420.jpg 150514 H1-SCHC-13.jpg
 
Junioren B
MB1
17:00 - 18:00
KG1 - CD
Trainer(s)
Simone van Haarlem
Opmerkingen
Roulatie met MC1, JC1, JD1
MB2
19:00 - 20:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Marc Grol
Opmerkingen
Inloop training MB Veldcoördinator: Marc Grol
MB3
19:00 - 20:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Marc Grol
Opmerkingen
Inloop training MB Veldcoördinator: Marc Grol
MB4
19:00 - 20:00
KG3 - CD
Trainer(s)
Marc Grol
Opmerkingen
Inloop training MB Veldcoördinator: Marc Grol
MB5
19:00 - 20:00
KG3 - CD
Trainer(s)
Marc Grol
Opmerkingen
Inloop training MB Veldcoördinator: Marc Grol
Junioren C
MC1
17:00 - 18:00
KG2 - AB
Trainer(s)
Saskia Keulaars
Opmerkingen
MC2
18:00 - 19:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Olaf Hoorneman
Opmerkingen
Inloop training MC veldcoördinator: Olaf Hoorneman
MC3
18:00 - 19:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Olaf Hoorneman
Opmerkingen
Inloop training MC veldcoördinator: Olaf Hoorneman
MC4
18:00 - 19:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Olaf Hoorneman
Opmerkingen
Inloop training MC veldcoördinator: Olaf Hoorneman
MC5
18:00 - 19:00
KG3 - CD
Trainer(s)
Olaf Hoorneman
Opmerkingen
Inloop training MC Veldcoördinator: Olaf Hoorneman
MC6
18:00 - 19:00
KG3 - CD
Trainer(s)
Olaf Hoorneman
Opmerkingen
Inloop training MC Veldcoördinator: Olaf Hoorneman
MC7
18:00 - 19:00
KG3 - CD
Trainer(s)
Olaf Hoorneman
Opmerkingen
Inloop training MC Veldcoördinator: Olaf Hoorneman
Junioren D
MD2
17:00 - 18:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Olaf Hoorneman
Opmerkingen
Inloop training MD veldcoördinator: Olaf Hoorneman
MD3
17:00 - 18:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Olaf Hoorneman
Opmerkingen
Inloop training MD veldcoördinator: Olaf Hoorneman
MD4
17:00 - 18:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Olaf Hoorneman
Opmerkingen
Inloop training MD veldcoördinator: Olaf Hoorneman
MD5
17:00 - 18:00
KG3 - CD
Trainer(s)
Olaf Hoorneman
Opmerkingen
Inloop training MD veldcoördinator: Olaf Hoorneman
MD6
17:00 - 18:00
KG3 - CD
Trainer(s)
Olaf Hoorneman
Opmerkingen
Inloop training MD veldcoördinator: Olaf Hoorneman
Overig
Keepers Junioren
16:15 - 20:00
KG5
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JA1
19:00 - 20:00
KG2 - AB
Trainer(s)
Bastiaan Stijl
Tim van der Pal
Opmerkingen
Junioren B
JB1
18:00 - 19:00
KG2 - AB
Trainer(s)
Joerie Verheij
Opmerkingen
JB2
19:00 - 20:00
KG4 - AB
Trainer(s)
Nick Sluijter
Sander van Lent
Opmerkingen
Inloop training JB Veldcoördinatoren: Nick Sluijter en Sander van Lent
JB3
19:00 - 20:00
KG4 - AB
Trainer(s)
Nick Sluijter
Sander van Lent
Opmerkingen
Inloop training JB Veldcoördinatoren: Nick Sluijter en Sander van Lent
JB4
19:00 - 20:00
KG4 - CD
Trainer(s)
Nick Sluijter
Sander van Lent
Opmerkingen
Inloop training JB Veldcoördinatoren: Nick Sluijter en Sander van Lent
JB5
19:00 - 20:00
KG4 - CD
Trainer(s)
Nick Sluijter
Sander van Lent
Opmerkingen
Inloop training JB Veldcoördinatoren: Nick Sluijter en Sander van Lent
Junioren C
JC1
16:30 - 18:00
KG1 - AB
Trainer(s)
Jimme Kaim
Erik Versnel
Opmerkingen
JC2
18:00 - 19:30
KG2 - CD
Trainer(s)
Stan Langedijk
Opmerkingen
JC2
18:00 - 19:00
KG4
Trainer(s)
Marc Grol
Opmerkingen
Inloop training JC Veldcoördinator: Marc Grol
JC3
18:00 - 19:00
KG4
Trainer(s)
Marc Grol
Opmerkingen
Inloop training JC Veldcoördinator: Marc Grol
JC4
18:00 - 19:00
KG4
Trainer(s)
Marc Grol
Opmerkingen
Inloop training JC Veldcoördinator: Marc Grol
Junioren D
JD1
17:00 - 18:00
KG2 - CD
Trainer(s)
Simon Cok
Sander van der Stok
Opmerkingen
Roulatie met MB1, JC1, MC1
JD2
17:00 - 18:00
KG4 - AB
Trainer(s)
Stan Langedijk
Opmerkingen
Inloop training JD Veldcoördinator: Stan Langedijk
JD3
17:00 - 18:00
KG4 - AB
Trainer(s)
Stan Langedijk
Opmerkingen
Inloop training JD Veldcoördinator: Stan Langedijk
JD4
17:00 - 18:00
KG4 - CD
Trainer(s)
Stan Langedijk
Opmerkingen
Inloop training JD Veldcoördinator: Stan Langedijk
JD5
17:00 - 18:00
KG4 - CD
Trainer(s)
Stan Langedijk
Opmerkingen
Inloop training JD Veldcoördinator: Stan Langedijk