Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
d1.jpg 150514 H1-SCHC-13.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg clubhuis Voordaan.jpg IMG_2420.jpg 1111Rik.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg
 

Organisatie

Bestuur
Gijs Sleijffers Voorzitter  mail
Frits van Lingen Vice-Voorzitter  mail
Olivier Verburg Penningmeester; Contributiebeheer  mail
Eveline Hadewegg Scheffer Secretaris; Ledenadministratie, Medische zaken, Sportiviteit & Respect  mail
Frits van Lingen Senioren en Trimhockey  mail
Aafke van Mourik Vrijwilligers, Communicatie & PR  mail
Pieter Janse Jeugd  mail
Frits van Lingen Wedstrijdsecretariaat & Arbitrage  mail
Wouter Ensing Sponsoring & Tophockey  mail
Peter van der Heijden Accommodatie & Exploitatie  mail
Frits van Lingen Zaalhockey  mail
Commissie Tophockey Voordaan (CTOP)
Wouter Ensing Bestuurslid  mail
Rik van Doesburg Voorzitter  mail
Tjerk Faas Penningmeester
Tanja Braun PR, Branding, Perscontact & Communicatie  mail
Annemiek Verhagen - van Wisselingh Dames 1-2 Selecties & Technische staf
Anna Jochems Dames 1-2 Selecties & Technische staf
Rik van Doesburg Heren 1-2 Selecties & Technische staf
Michiel van IJzendoorn Heren 1-2 Selecties & Technische staf  mail
Peter Jonker Trainer Coach Heren 1  mail
Pieter Woudenberg Ass. Trainer Coach Heren 1
Jan Eshuis Ass. Trainer Coach Heren 1
Angelien Hessel Manager Heren 1  mail
Pieter Bos Trainer Coach Dames 1
Miguel Koning Ass. Trainer Coach Dames 1
Johan van den Biggelaar Trainer Coach Heren 2  mail
Diederik van Duuren Trainer Coach Dames 2  mail
Gijs Wessels Ass. Trainer Dames 2
Commissie Veilig Vertrouwd Voordaan
Cécile Veldman Commissielid  mail
Niels Oepkes Commissielid  mail
Bas Rijsdijk Vertrouwenspersoon  mail
Marianne van Etten Vertrouwenspersoon  mail
Financiën
Inga Bolwerk Contributiebeheer  mail
Margaret Mullally Contributiebeheer  mail
Maarten de Ruijter Kascommissie
Floris Carlier Kascommissie
Jeugd [Mail]
Dagelijks Bestuur Jeugd (Jeugdbeleid) - Mail
Danny Post Technisch Manager Jeugd  mail
Pieter Janse Bestuurslid Jeugd  mail
Wendelien de Levita Jeugdsecretaris  mail
Kees van de Reepe Jongste Jeugdfunctionaris  mail
Pauline Hormann Juniorenfunctionaris  mail
Jongste Jeugd Commissie (Organisatorisch) - Mail
Cathelijne van Galen Aanmelden Benjamins  mail
Els Coyajee - Geselschap Benjamins lijncoördinator  mail
Hanke Jongebreur Benjamins lijncoördinator  mail
Marjolein van der Stok F lijncoördinator  mail
Esther van den Heuvel 6E lijncoördinator  mail
Esther de Koning 6E lijncoördinator  mail
Bela Verpalen 8E lijncoördinator  mail
Marjolein Hulst - Klaassen 8E lijncoördinator  mail
Manon van Lelieveld D lijncoördinator jongens  mail
Miriam Copier D lijncoördinator meisjes  mail
Kees van de Reepe Jongste Jeugdfunctionaris  mail
Gabi Stouthart Hockeyschool coördinator  mail
Junioren Commissie (Organisatorisch) - Mail
Toosje Valkenburg A lijncoördinator meisjes  mail
Caroline Broeijer B lijncoördinator meisjes  mail
Dorrit Peters C lijncoördinator meisjes  mail
Jeroen Plantenga A lijncoördinator jongens  mail
Robert Franken B lijncoördinator jongens  mail
Nico Smeekes C lijncoördinator jongens  mail
Pauline Hormann Juniorenfunctionaris  mail
Marloes van 't Kruijs Contractbeheer  mail
Technische Staf Voordaan (Hockey) - Mail
Danny Post Technisch Manager Jeugd  mail
Pike Fabriek Technisch Coördinator Talentontwikkeling  mail
David Kemps Technisch Coördinator Talentontwikkeling  mail
Hans Ruiter Technisch Coördinator ABC  mail
Jacqueline Knottenbelt Technisch Coördinator Meisjes DEF  mail
Michiel Veldhuijzen Technisch Coördinator Jongens DEF  mail
Robert Engel Technisch Coördinator Jeugdkeepers  mail
Kledingcommissie
Hanneke van Maanen Voordaan tenue  mail
Rebecca Houtman Voordaan tenue  mail
Jonna Stasse Voordaan tenue  mail
Ledenadministratie [Mail]
Eveline Hadewegg Scheffer Secretaris  mail
Mechthild Brantjes-Verhaag Ledenadministratie  mail
Mechthild Brantjes-Verhaag Wachtlijstbeheer Jeugd  mail
Materiaalcommissie
Arne Rozendaal Keepersmateriaal  mail
Bob Voermans Trainingsmateriaal  mail
Diederik Berend Lockerbeheer
Reservering velden
Bart Bernink Oefenwedstrijden zaterdag  mail
Folkert van Wier Oefenwedstrijden zondag  mail
Folkert van Wier Indeling trainingstijden (buiten trainingsschema))  mail
Senioren [Mail]
Frits van Lingen Bestuurslid Senioren  mail
Carolien Meinen Trimhockey  mail
Dames Elftal Commissie - Mail
Jolijn van Leeuwen Dames 3 t/m 8  mail
Raquel Goudkamp Dames 9 t/m 13 en DJ1 / DJ2  mail
Ida Saveur Dames Vet  mail
Sanne Hermsen - Verschuren Hockey7 Dames 1 t/m 4
Heren Elftal Commissie - Mail
Laurens Koopmans Heren 3 t/m 7  mail
Koen Huigen Heren 8 t/m 15  mail
Robert Franken Heren Vet  mail
Sponsoring [Mail]
Wouter Ensing Voorzitter, bestuurslid  mail
Feike van der Werf Businessclub & Vrienden van Voordaan  mail
Paul Vemer Businessclub & Vrienden van Voordaan
Gertjan Boer Sponsoring
Onno Voorma Sponsoring
Martijn Scheijde Sponsoring
Stichting Hockey Accommodatie Groenekan (SHAG)
Accommodatie - Exploitatie - Mail
Peter van der Heijden Voorzitter, bestuurslid  mail
Arthur Arbouw Penningmeester
Paul John de Jong Secretaris
Auke Bos Onderhoud accommodatie
Marco van der Padt Onderhoud accommodatie
Inez Ruiter Clubhuiscommissie
Percy van Roode Manager Horeca  mail
Jan Braam Horeca Advies Commissie
Jan Willem van Miltenburg Horeca Advies Commissie
Janneke Bavelaar Horeca Advies Commissie
Evenementencommissie - Mail
Pieter Schure Voorzitter
Lauren Algra Commissielid
Marieke Schoon - van der Loop Commissielid
Vrijwilligers, Communicatie & PR [Mail]
Aafke van Mourik Vrijwilligers, Communicatie & PR  mail
Paul Schoon Vrijwilligers
Tanja Braun Communicatie Jeugd  mail
Tanja Braun Communicatie en perscontact Tophockey  mail
Sanne de Jong Redactie Nieuwsbrief  mail
Anne Marie Goorkate Redactie Nieuwsbrief  mail
Claudia Druppers Grafisch ontwerper
Annette van Herk Grafisch ontwerper
Aafke van Mourik Website en LISA beheer  mail
Ralf Kroon Website en LISA beheer
Wedstrijdsecretariaat & Arbitrage [Mail]
Frits van Lingen Wedstrijdsecretariaat & Arbitrage  mail
Folkert van Wier Wedstrijdsecretariaat Senioren  mail
Bart Bernink Wedstrijdsecretariaat Junioren  mail
Olivier Kerckhoff Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd  mail
John van Rouwendaal Arbitrage  mail
Matthijs van Neck Arbitrage  mail
Bauke Faber Arbitrage  mail
Marieke van den Toorn Arbitrage YUP  mail
Bauke Faber Indeling zaterdagscheidsrechters  mail
Tjerk Hobma Scheidsrechtersopleiding en planning  mail
Zaalhockey
Pieter Janse Jeugdfunctionaris, bestuurslid  mail
Petra Askes Jeugd  mail
Sander Engels Jeugd