Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
150514 H1-SCHC-13.jpg clubhuis Voordaan.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg 1111Rik.jpg d1.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg IMG_2420.jpg
 
Junioren D
MD2
17:00 - 18:00
KG3
Trainer(s)
Jacqueline Knottenbelt
Opmerkingen
Lijntraining!
MD4
17:00 - 18:00
KG3
Trainer(s)
Jacqueline Knottenbelt
Opmerkingen
Lijntraining!
MD5
17:00 - 18:00
KG3
Trainer(s)
Jacqueline Knottenbelt
Opmerkingen
Lijntraining!
MD6
17:00 - 18:00
KG3
Trainer(s)
Jacqueline Knottenbelt
Opmerkingen
Lijntraining!
Jongste jeugd E8
M8E1
16:00 - 17:00
KG1 - CD
Trainer(s)
Jacqueline Knottenbelt
Opmerkingen
Lijntraining!
M8E2
16:00 - 17:00
KG1 - CD
Trainer(s)
Jacqueline Knottenbelt
Opmerkingen
Lijntraining!
M8E3
16:00 - 17:00
KG1 - CD
Trainer(s)
Jacqueline Knottenbelt
Opmerkingen
Lijntraining!
M8E4
16:00 - 17:00
KG1 - CD
Trainer(s)
Jacqueline Knottenbelt
Opmerkingen
Lijntraining!
M8E5
16:00 - 17:00
KG1 - CD
Trainer(s)
Jacqueline Knottenbelt
Opmerkingen
Lijntraining!
Jongste jeugd E
M6E1
16:00 - 17:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Jacqueline Knottenbelt
Opmerkingen
Lijntraining!
M6E2
16:00 - 17:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Jacqueline Knottenbelt
Opmerkingen
Lijntraining!
M6E3
16:00 - 17:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Jacqueline Knottenbelt
Opmerkingen
Lijntraining!
M6E4
16:00 - 17:00
KG3 - CD
Trainer(s)
Jacqueline Knottenbelt
Opmerkingen
Lijntraining!
M6E5
16:00 - 17:00
KG3 - CD
Trainer(s)
Jacqueline Knottenbelt
Opmerkingen
Lijntraining!
M6E6
16:00 - 17:00
KG3 - CD
Trainer(s)
Jacqueline Knottenbelt
Opmerkingen
Lijntraining!
Jongste jeugd G
Benjamin M
16:00 - 17:00
KG2
Trainer(s)
Hanke Jongebreur
Opmerkingen
Junioren D
JD2
18:00 - 19:00
KG3
Trainer(s)
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
Lijntraining!
JD4
18:00 - 19:00
KG3
Trainer(s)
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
Lijntraining!
JD5
18:00 - 19:00
KG3
Trainer(s)
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
Lijntraining!
Jongste jeugd E8
J8E1
16:00 - 17:00
KG1 - AB
Trainer(s)
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
Lijntraining!
J8E2
16:00 - 17:00
KG1 - AB
Trainer(s)
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
Lijntraining!
J8E3
16:00 - 17:00
KG1 - AB
Trainer(s)
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
Lijntraining!
J8E4
16:00 - 17:00
KG1 - AB
Trainer(s)
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
Lijntraining!
Jongste jeugd E
J6E1
16:00 - 17:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
Lijntraining!
J6E2
16:00 - 17:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
Lijntraining!
J6E3
16:00 - 17:00
KG3 - AB
Trainer(s)
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
Lijntraining!
J6E4
16:00 - 17:00
KG3 - CD
Trainer(s)
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
Lijntraining!
J6E5
16:00 - 17:00
KG3 - CD
Trainer(s)
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
Lijntraining!
Jongste jeugd G
Benjamin J
16:00 - 17:00
KG2
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
To Go Pro - keepers school
16:30 - 20:00
KG5
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Hoofdtrainer: Robert Jan Engel
Skils Training
17:00 - 18:00
KG1 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Trainers: Michiel Veldhuijzen & Danny Post MD1; even weken JD1; oneven weken