Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
d1.jpg 150514 H1-SCHC-13.jpg 1111Rik.jpg clubhuis Voordaan.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg IMG_2420.jpg
 
Junioren D
MO12-1 (MD1)
17:00 - 18:00
KG2 - AB
Trainer(s)
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
O12-skills training Meisjes-O12 even weken Jongens-O12 oneven weken
MO12-2 (MD2)
17:00 - 18:00
KG3
Trainer(s)
Laurens Kruijf
Opmerkingen
MO12-3 (MD3)
17:00 - 18:00
KG3
Trainer(s)
Laurens Kruijf
Opmerkingen
MO12-4 (MD4)
17:00 - 18:00
KG3
Trainer(s)
Laurens Kruijf
Opmerkingen
MO12-5 (MD5)
17:00 - 18:00
KG4 - AB
Trainer(s)
Laurens Kruijf
Opmerkingen
MO12-6 (MD6)
17:00 - 18:00
KG4 - AB
Trainer(s)
Laurens Kruijf
Opmerkingen
MO12-7 (MD7)
17:00 - 18:00
KG4 - AB
Trainer(s)
Laurens Kruijf
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
MO10-1 (M8E1)
16:00 - 17:00
KG1
Trainer(s)
Laurens Kruijf
Opmerkingen
MO10-2 (M8E2)
16:00 - 17:00
KG1
Trainer(s)
Laurens Kruijf
Opmerkingen
MO10-3 (M8E3)
16:00 - 17:00
KG1
Trainer(s)
Laurens Kruijf
Opmerkingen
MO10-4 (M8E4)
16:00 - 17:00
KG1
Trainer(s)
Laurens Kruijf
Opmerkingen
MO10-5 (M8E5)
16:00 - 17:00
KG1
Trainer(s)
Laurens Kruijf
Opmerkingen
Jongste jeugd E
MO9-1 (M6E1)
16:00 - 17:00
KG3
Trainer(s)
Laurens Kruijf
Opmerkingen
MO9-2 (M6E2)
16:00 - 17:00
KG3
Trainer(s)
Laurens Kruijf
Opmerkingen
MO9-3 (M6E3)
16:00 - 17:00
KG3
Trainer(s)
Laurens Kruijf
Opmerkingen
MO9-4 (M6E4)
16:00 - 17:00
KG3
Trainer(s)
Laurens Kruijf
Opmerkingen
MO9-6 (M6E6)
16:00 - 17:00
KG3
Trainer(s)
Laurens Kruijf
Opmerkingen
Jongste jeugd G
Benjamin M
16:00 - 17:00
KG2
Trainer(s)
Hanke Jongebreur
Opmerkingen
Junioren D
JO12-1 (JD1)
17:00 - 18:00
KG2 - AB
Trainer(s)
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
O12-skills training Meisjes-O12 even weken Jongens-O12 oneven weken
JO12-2 (JD2)
18:00 - 19:00
KG3
Trainer(s)
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
JO12-3 (JD3)
18:00 - 19:00
KG3
Trainer(s)
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
JO12-4 (JD4)
18:00 - 19:00
KG3
Trainer(s)
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
JO12-5 (JD5)
18:00 - 19:00
KG3
Trainer(s)
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
JO10-1 (J8E1)
16:00 - 17:00
KG1
Trainer(s)
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
JO10-2 (J8E2)
16:00 - 17:00
KG1
Trainer(s)
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
JO10-3 (J8E3)
16:00 - 17:00
KG1
Trainer(s)
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
JO10-4 (J8E4)
16:00 - 17:00
KG1
Trainer(s)
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
Jongste jeugd E
JO9-1 (J6E1)
16:00 - 17:00
KG3
Trainer(s)
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
JO9-2 (J6E2)
16:00 - 17:00
KG3
Trainer(s)
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
JO9-3 (J6E3)
16:00 - 17:00
KG3
Trainer(s)
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
JO9-4 (J6E4)
16:00 - 17:00
KG3
Trainer(s)
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
JO9-5 (J6E5)
16:00 - 17:00
KG3
Trainer(s)
Michiel Veldhuijzen
Opmerkingen
Jongste jeugd G
Benjamin J
16:00 - 17:00
KG2
Trainer(s)
Hanke Jongebreur
Opmerkingen
Overig
To Go Pro - keepers school
16:00 - 17:00
KG5
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Jeugdblok reservering
16:45 - 18:15
KG4 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Skils Training
17:00 - 18:00
KG2 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Trainer: Michiel Veldhuijzen
To Go Pro - keepers school
17:00 - 18:00
KG1 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Jeugdblok reservering
19:00 - 20:30
KG3 - CD
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen