Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
150514 H1-SCHC-13.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg d1.jpg 1111Rik.jpg IMG_2420.jpg clubhuis Voordaan.jpg
 

Organisatie

Accommodatie & Exploitatie (Horeca) [Mail]
Peter van der Heijden Voorzitter, bestuurslid  mail
Ruud Venderbosch Manager Horeca  mail
Inez Ruiter Clubhuiscommissie
Barbara Knols Clubhuiscommissie
Jan Braam Horeca Advies Commissie
Jan Willem van Miltenburg Horeca Advies Commissie
Janneke Bavelaar Horeca Advies Commissie
Auke Bos Onderhoud accommodatie
Marco van der Padt Onderhoud accommodatie
Ruud Venderbosch Huur / reservering velden derden  mail
Pieter Schure Evenementencommissie, voorzitter
Lauren Algra Evenementencommissie
Annette Strikwerda Evenementencommissie
Marieke Schoon - van der Loop Evenementencommissie
Bestuur
Patricia Hallers - Van Den Broek Voorzitter  mail
Gijs Sleijffers Penningmeester; Contributiebeheer  mail
Anne Marie Bijl Secretaris; Ledenadministratie, Medische zaken, Sportiviteit & Respect  mail
Pieter Janse Jeugd; Zaalhockey  mail
Frits van Lingen Senioren en Trimhockey  mail
Frits van Lingen Vice-Voorzitter  mail
Aafke van Mourik Vrijwilligers, Communicatie & PR  mail
Frits van Lingen Wedstrijdsecretariaat & Arbitrage  mail
Wouter Ensing Sponsoring & Tophockey  mail
Peter van der Heijden Accommodatie & Exploitatie  mail
Commissie Tophockey Voordaan (CTOP)
Wouter Ensing Bestuurslid  mail
Rik van Doesburg Voorzitter  mail
Tjerk Faas Penningmeester
Tanja Braun PR, Branding, Perscontact & Communicatie  mail
Rik van Doesburg Heren 1-2 Selecties & Technische staf
Michiel van IJzendoorn Heren 1-2 Selecties & Technische staf  mail
Peter Jonker Trainer Coach Heren 1  mail
Pieter Woudenberg Ass. Trainer Coach Heren 1
Jan Eshuis Ass. Trainer Coach Heren 1
Angelien Hessel Manager Heren 1  mail
Pieter Bos Trainer Coach Dames 1
Lisander Zwart Ass. Trainer Coach Dames 1  mail
Miguel Koning Ass. Trainer Coach Dames 1
Arie van Doesburg Manager Dames 1  mail
Johan van den Biggelaar Trainer Coach Heren 2  mail
Commissie Veilig Vertrouwd Voordaan
Cécile Veldman Commissielid  mail
Niels Oepkes Commissielid  mail
Bas Rijsdijk Vertrouwenspersoon  mail
Marianne van Etten Vertrouwenspersoon  mail
Financiën
Inga Bolwerk Contributiebeheer  mail
Margaret Mullally Contributiebeheer  mail
Olivier Verburg Kascommissie
Floris Carlier Kascommissie
Daniel Kuiper Kascommissie
Daniel Kuiper Controller
Jeugd [Mail]
Pauline Hormann Jeugdcoordinator  mail
Pieter Janse Jeugdfunctionaris, bestuurslid  mail
Karolien Niederer Jeugdsecretaris  mail
Manja van der Burg A lijn coordinator jongens  mail
Koen Perik A lijn coordinator meisjes  mail
David Kemps B lijn coordinator jongens  mail
Toosje Valkenburg B lijn coordinator meisjes  mail
Robert Franken C lijn coordinator jongens  mail
Caroline Broeijer C lijn coordinator meisjes  mail
Nico Smeekes D lijn coordinator jongens  mail
Dorrit Peters D lijn coordinator meisjes  mail
Bart Bernink Jeugdwedstrijdsecretaris  mail
Sander van der Stok Jeugdhockey Adviesraad  mail
Pieter Jongejan Jeugdhockey Adviesraad  mail
Erik Versnel Jeugdhockey Adviesraad  mail
Simone van Haarlem Jeugdhockey Adviesraad  mail
Marten Kits van Heijningen Jeugdhockey op zondag
Mechthild Brantjes-Verhaag Wachtlijstbeheer Jeugd  mail
TC Jeugd
David Kemps Jeugd  mail
Karolien Niederer Jeugd  mail
Pike Fabriek D, Jongste Jeugd  mail
Robert Engel D, Jongste Jeugd, Jeugdkeepers  mail
Technische Staf Voordaan
Evelien Eijsink Technisch coördinator Meisjes  mail
Simon Cok Technisch coördinator Jongens  mail
Robert Engel Technisch coördinator jeugdkeepers  mail
Danny Post Technisch Manager Jeugd  mail
Jeugdbestuur - Mail
Olaf Hoorneman Voorzitter  mail
Janneke Brantjes Penningmeester
Else Oudega Secretaris
Mats de Vink
Remmert Krugers
Anouk Lauxtermann
Jongste Jeugd [Mail]
Kees van de Reepe Jongste Jeugdfunctionaris  mail
Michiel van Geel Benjamins  mail
Marjolein van der Stok Benjamins  mail
Cathelijne van Galen Aanmelden Benjamins  mail
Esther van den Heuvel F Jeugd  mail
Noortje Goemans E-6 jeugd  mail
Wendelien de Levita E-6 jeugd  mail
Miriam Copier E-8 jeugd  mail
Mechthild Brantjes-Verhaag Wachtlijstbeheer Jongste Jeugd  mail
Olivier Kerckhoff Jongste Jeugdwedstrijdsecretaris  mail
Gabi Stouthart Hockeyschoolcoordinator  mail
Technische Staf Voordaan
Jacqueline Knottenbelt Trainingscoordinator Jongste Jeugd  mail
Kledingcommissie
Hanneke van Maanen Voordaan tenue  mail
Rebecca Houtman Voordaan tenue  mail
Jonna Stasse Voordaan tenue  mail
Ledenadministratie [Mail]
Anne Marie Bijl Secretaris  mail
Mechthild Brantjes-Verhaag Ledenadministratie  mail
Materiaalcommissie
Arne Rozendaal Keepersmateriaal  mail
Bob Voermans Trainingsmateriaal  mail
Reservering velden
Bart Bernink Oefenwedstrijden zaterdag  mail
Folkert van Wier Oefenwedstrijden zondag  mail
Folkert van Wier Indeling trainingstijden (buiten trainingsschema))  mail
Senioren [Mail]
Frits van Lingen Seniorenfunctionaris, bestuurslid  mail
Carolien Meinen Trimhockey  mail
Dames Elftal Commissie - Mail
Jolijn van Leeuwen Dames 3 t/m 8  mail
Jooske Seele Dames 9 t/m 13 en DJ1 / DJ2  mail
Ida Saveur Dames Vet  mail
Heren Elftal Commissie - Mail
Laurens Koopmans Heren 3 t/m 7  mail
Kasper Broer Heren 8 t/m 15  mail
Robert Franken Heren Vet  mail
Sponsoring [Mail]
Wouter Ensing Voorzitter, bestuurslid  mail
Feike van der Werf Businessclub & Vrienden van Voordaan  mail
Paul Vemer Businessclub & Vrienden van Voordaan
Gertjan Boer Sponsoring
Rogier Ijsseldijk Sponsoring
Onno Voorma Sponsoring
Vrijwilligers, Communicatie & PR [Mail]
Aafke van Mourik Vrijwilligers, Communicatie & PR  mail
Paul Schoon Vrijwilligers
Tamar Fischer-Houben Communicatie Jeugd  mail
Tanja Braun Communicatie en perscontact Tophockey  mail
Sanne de Jong Redactie Nieuwsbrief  mail
Anne Marie Goorkate Redactie Nieuwsbrief  mail
Claudia Druppers Grafisch ontwerper
Annette van Herk Grafisch ontwerper
Aafke van Mourik Website en LISA beheer  mail
Ralf Kroon Website en LISA beheer
Wedstrijdsecretariaat & Arbitrage [Mail]
Frits van Lingen Wedstrijdsecretariaat & Arbitrage  mail
Folkert van Wier Wedstrijdsecretaris senioren  mail
Bart Bernink Wedstrijdsecretaris jeugd  mail
John van Rouwendaal Arbitrage  mail
Matthijs van Neck Arbitrage  mail
Bauke Faber Arbitrage  mail
Kees Geervliet Scheidsrechtersopleiding
Zaalhockey
Bart Bernink Algemeen  mail
Petra Askes Jeugd  mail