Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
d1.jpg 1111Rik.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg 150514 H1-SCHC-13.jpg IMG_2420.jpg clubhuis Voordaan.jpg
 

Wedstrijdschema

Meisjes A
MA1 - Gooische MA1
12:30 - KG1
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MA2 - Hilversum MA2
17:30 - KG1
Thuis
Fluiten:Ouders
MA3 - Lelystad MA2
15:00
Uit
MA4 - Fletiomare MA5
17:30 - KG2
Thuis
Fluiten:Ouders
MA5 - Loenen MA4
17:30 - KG3
Thuis
Fluiten:Ouders
Meisjes B
MB1 - Kampong MB1
12:30
Uit
MB2 - Soest MB1
17:30
Uit
MB3 - Maarssen MB3
17:30
Uit
MB4 - Amersfoort MB4
Afgelast
Thuis
Fluiten:Sara van Buitenen en Evelien Brantjes
MB5 - Maarssen MB5
17:45
Uit
MB6 - Culemborg MB3
14:15
Uit
Meisjes C
MC1 - Almeerse MC2
11:30 - KG2
Thuis
Fluiten:Bram Klaassen
MC2 - Amersfoort MC3
14:30 - KG2
Thuis
Fluiten:Eva Kools en Saskia Kemps
MC3 - Kampong MC5
12:15
Uit
MC4 - Maarssen MC4
14:30 - KG3
Thuis
Fluiten:Sammy Debipersad en Noor Brutel de la Riviere
MC5 - Maarssen MC5
16:00
Uit
MC6 - IJsseloever MC6
13:00
Uit
Meisjes D
MD1 - Maarssen MD1
09:00 - KG1
Thuis
Fluiten:Anton Paardekooper
MD2 - H.C. Eemvallei MD3
12:00
Uit
MD3 - Maarssen MD3
10:30
Uit
MD4 - Hilversum MD6
13:00 - KG3
Thuis
Fluiten:Loïs Berger en Lieke van Geel
MD5 - Kromme Rijn MD3
11:30 - KG3
Thuis
Fluiten:Bart Alberts en Yosh Baaij
MD6 - Montfoort MD1
13:00 - KG2
Thuis
Fluiten:Lucie Kloosterman en Zara Rademakers
Meisjes E
M6E1 - Houten ME4
10:15 - KG5
Thuis
Fluiten:Ouders
M6E2 - Leusden ME1
10:00
Uit
M6E3 - Nieuwegein ME2
09:00
Uit
M6E4 - Naarden ME5
11:45
Uit
M6E5 - Rijnvliet ME2
09:00 - KG2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M6E6 - Kampong ME3
09:00 - KG5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M8E1 - IJsseloever M8E2
10:00 - KG4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M8E2 - Baarn M8E1
08:45
Uit
M8E3 - Zwaluwen M8E2
08:45 - KG3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M8E4 - SCHC M8E3
10:00 - KG3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M8E5 - Phoenix M8E4
11:30
Uit
Meisjes F
MF1 - Hilversum MF1
10:00 - KG4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MF2 - Kampong MF5
08:45
Uit
MF3 - Hilversum MF4
08:45
Uit
MF4 - Zwaluwen MF3
09:00 - KG4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MF5 - Kampong MF7
09:00 - KG4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MF6 - SCHC MF9
09:00
Uit
Jongens A
JA1 - Gooische JA1
14:15 - KG1
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JA2 - Fletiomare JA2
16:00 - KG1
Thuis
Fluiten:Rob van Asperen en Mark Loderichs
JA3 - Houten JA3
16:00
Uit
Jongens B
JB1 - Gooische JB1
14:15
Uit
JB2 - Gooische JB2
16:00 - KG2
Thuis
Fluiten:Galtjo van Zutphen en Steije Pieters
JB3 - Gooische JB4
16:15
Uit
JB4 - Maarssen JB3
16:00 - KG4
Thuis
Fluiten:Jelle Kemperman en Koen Kalfsterman
JB5 - Laren JB6
17:30
Uit
Jongens C
JC1 - Shinty JC1
10:45 - KG1
Thuis
Fluiten:Ouders
JC2 - Woerden JC1
16:00
Uit
JC3 - MHC Vianen JC1
14:30 - KG4
Thuis
Fluiten:Bas Nuijten en Thijs Pannekoek
JC4 - Fletiomare JC4
11:45
Uit
JC5 - Montfoort JC1
11:45
Uit
Jongens D
JD1 - Spandersbs JD1
12:30
Uit
JD2 - Gooische JD4
11:30
Uit
JD3 - Loenen JD2
11:30 - KG4
Thuis
Fluiten:Marten de Klein en Sjors Linssen
JD4 - Spandersbs JD4
13:00 - KG4
Thuis
Fluiten:Otto Hupler
JD5 - Nieuwegein JD2
12:00
Uit
Jongens E
J6E1 - Fletiomare JE1
09:00
Uit
J6E2 - Huizen JE1
09:00
Uit
J6E3 - Zwaluwen JE1
08:45
Uit
J6E4 - H.C. Eemvallei JE1
09:00 - KG2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
J6E5 - Kampong JE7
09:00 - KG2
Thuis
Fluiten:Ouders
J8E1 - Fletiomare J8E1
10:00 - KG3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
J8E2 - SCHC J8E2
09:00
Uit
J8E3 - Schaerweijde J8E3
10:00
Uit
J8E4 - Kampong J8E4
08:45 - KG3
Thuis
Fluiten:Ouders
Jongens F
JF1 - Hilversum JF1
10:00 - KG4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JF2 - Gooische JF4
09:00 - KG4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JF3 - Zwaluwen JF2
08:45
Uit
JF4 - Weesp JF1
09:45
Uit
JF5 - Naarden JF5
09:30
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten