Trainingsschema zaal (ABCDE)
Trainingsschema zaalhockey Jeugd (ABCDE). Hieronder een overzicht op welke dag en tijd jouw zaalhockey team team traint. Dit trainingsschema is tot stand gekomen door intensieve samenwerking tussen de Zaalhockey commissie en de Technische Staf Voordaan (TSV). Voor vragen rondom het trainingsschema kan je contact zoeken met de desbetreffende technisch coördinator.
Trainingsperiodes:
- 26 november 2018 t/m 21 december 2018 & 7 januari 2019 t/m 8 februari 2019
- Topjeugd zaalteams starten 19 november 2019 (ivm. zaalselecties)
Junioren A (M)
- MA1-zaal: donderdag 18:00-19:00 uur, Hercules (Evelien Eijsink & Ivana Stavasius)
- MA2-zaal: zaterdag 9:00-10:00 uur, Hercules (Timon de Haan)
- MA3-zaal: donderdag 20:00-21:00 uur, Hoogstraat (Markus Hartman)
- MA4-zaal: maandag 20:00-21:00 uur, Hoogstraat
- MA5-zaal: vrijdag 19:00-20:00 uur, Hoogstraat (Anne-Martine vd. Akker)
Junioren B (M)
- MB1-zaal: maandag 18:00-19:00 uur, Hercules (Karlijn Timmer & Saskia Keulaars)
- MB2-zaal: woensdag 17:45-18:45 uur, Hercules (Thimo Bout)
- MB3-zaal: maandag 19:00-20:00 uur, Hoogstraat (Marc Grol)
- MB4-zaal: dinsdag 20:00-21:00 uur, Hoogstraat (Isabel van Zenderen)
- MB5-zaal: woensdag 20:00-21:00 uur, Hoogstraat (Charles de Vries)
- MB6-zaal: donderdag 19:00-20:00 uur, Hoogstraat (Markus Hartman)
Junioren C (M)
- MC1-zaal: vrijdag 17:00-18:00 uur, Vierstee (Jacqueline Knottenbelt)
- MC2-zaal: dinsdag 16:30-17:30 uur, de Witte (Veerle Vermeulen & Julie Hallers)
- MC3-zaal: donderdag 16:30-17:30 uur, de Witte (Roel Priest)
- MC4-zaal: woensdag 17:00-18:00 uur, Hoogstraat (Bela Verpalen)
- MC5-zaal: donderdag 17:00-18:00 uur, Hoogstraat (Markus Hartman)
- MC6-zaal: dinsdag 17:00-18:00 uur, Hoogstraat (Isabelle Hoeks & Sarah Braam)
Jongste-Jeugd D (M)
- MD1-zaal: donderdag 16:30-17:30 uur, Olympos hal 2 (Evelien Eijsink & Lot Rijsdijk)
- MD2-zaal: maandag even weken 16:00-17:00 uur Hoograven || maandag oneven weken 17:45-18:45 uur Gerrit-Rietveld Survivalhal (Britt van Loo)
- MD3-zaal: donderdag 16:00-17:00 uur, Olympos hal 1 (Marieke Blom)
- MD4-zaal:vrijdag even weken 16:00-17:00 uur Vierstee (Mimi Pannekoek & Noa Schuringa) || vrijdag oneven weken 18:45-19:45 uur Gerrit-Rietveld Survivalhal (Mimi Pannekoek & Noa Schuringa)
- MD5-zaal:vrijdag even weken 18:45-19:45 uur Gerrit-Rietveld Survivalhal (Richard Susijn) || vrijdag oneven weken 16:00-17:00 uur Vierstee
- MD6-zaal:maandag even weken 17:45-18:45 uur Gerrit-Rietveld Survivalhal (Rikke Molenaar) || maandag oneven weken 16:00-17:00 uur Hoograven (Rikke Molenaar)
Jongste-Jeugd E (M)
- M8E1-zaal: woensdag 17:45-18:45 uur, Gerrit-Rietveld Spelzaal (Sanne Hermsen & Mark vd. Lubbe)
- M8E2-zaal: woensdag 18:45-19:45 uur, Gerrit-Rietveld Spelzaal (Micky Luinge & Jet Rijsdijk)
- M8E3-zaal: donderdag 17:45-18:45 uur, Gerrit-Rietveld Spelzaal (Kjell Plantenga)
- M8E4-zaal: vrijdag 19:45-19:45 uur, Gerrit-Rietveld Spelzaal (Kiki Plantenga & Milou Kremer)
- M8E5-zaal: woensdag 17:45-18:45 uur, Gerrit-Rietveld Survivalzaal (Maud Stamsnijder)
- M6E1-zaal: maandag 16:45-17:45 uur, Gerrit-Rietveld Survivalzaal (Veerle vd. Gaag & Sophia Voest)
- M6E2-zaal: woensdag 16:45-17:45 uur, Gerrit-Rietveld Survivalzaal (Frederique Verhaaren)
- M6E3-zaal: donderdag 16:45-17:45 uur, Gerrit-Rietveld Spelzaal (Kjell Plantenga)
- M6E4-zaal: woensdag 16:45-17:45 uur, Gerrit-Rietveld Spelzaal (Veerle Fabriek)
- M6E5-zaal: maandag 16:45-17:45 uur, Gerrit-Rietveld Spelzaal (Daan Smeltzer & Hendrik-Jan Kremer)
- JA1-zaal: maandag 21:00-22:00 uur, Kamponghal (Tim vd. Pal & Bastiaan Stijl)
- JA2-zaal: maandag 21:00-22:00 uur, Hoogstraat (Onno Voorma)
- JB1-zaal: dinsdag 18:00-19:00 uur, Hercules (Gijs Wessels & Joerie Verheij)
- JB2-zaal: vrijdag 18:00-19:00 uur, Hercules (Nick Sluijter)
- JB3-zaal: vrijdag 20:00-21:00 uur, Vierstee (Sander van Lent)
- JB4-zaal: vrijdag 18:00-19:00 uur, Hoogstraat (Thimo Bout)
Junioren C (J)
- JC1-zaal: maandag 16:30-17:30 uur, de Witte (Steyn Burger & Stan Langedijk)
- JC2-zaal: vrijdag 19:00-20:00 uur, Vierstee (Sander van Lent)
- JC3-zaal: maandag 18:00-19:00 uur, Hoogstraat (Marc Grol)
- JC4-zaal: vrijdag 17:00-18:00 uur, Hoogstraat (Thimo Bout)
- JC5-zaal: donderdag 18:00-19:00 uur, Hoogstraat (Markus Hartman)
Jongste-Jeugd D (J)
- JD1-zaal: vrijdag 16:30-17:30 uur, Olympos hal 2 (Olaf Hoorneman)
- JD2-zaal: dinsdag even weken 16:00-17:00 uur, Hoograven (Thimo Bout) || dinsdag oneven weken 18:45-19:45 uur, Gerrit-Rietveld Spelzaal (Julius Jorna)
- JD3-zaal: woensdag 15:30-16:30 uur, Olympos hal 2 (Thimo Bout)
- JD5-zaal: dinsdag even weken 18:45-19:45 uur, Gerrit-Rietveld Spelzaal (Julius Jorna) || dinsdag oneven weken 16:00-17:00 uur, Hoograven (Thimo Bout)
- J8E1-zaal: dinsdag 17:45-18:45 uur, Gerrit-Rietveld Spelzaal (Maud Haverland & Romee Peters)
- J8E2-zaal: vrijdag 17:45-18:45 uur, Gerrit-Rietveld Survivalzaal (Hidde Plantenga)
- J8E3-zaal: dinsdag 17:45-18:45 uur, Gerrit-Rietveld Survivalzaal (Merlijn Welling & Felix vd. Heijden)
- J8E4-zaal: vrijdag 17:45-18:45 uur, Gerrit-Rietveld Spelzaal (Thijmen de Wijs & Rein Bakker)
- J6E1-zaal: vrijdag 16:45-17:45 uur, Gerrit-Rietveld Spelzaal (Boris Olde Rikkert & Floris de Vogel)
- J6E2-zaal: dinsdag 16:45-17:45 uur, Gerrit-Rietveld Spelzaal (Daan Ab & Quinten Smits)
- J6E3-zaal: vrijdag 16:45-17:45 uur, Gerrit-Rietveld Survivalzaal (Hidde Plantenga)
- J6E4-zaal: dinsdag 16:45-17:45 uur, Gerrit-Rietveld Survivalzaal
Agenda
Nog geen agenda punten. | |
Hele agenda |
Hoofdsponsor
Sponsoren
Hockey.nl