Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
150514 H1-SCHC-13.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg 1111Rik.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg clubhuis Voordaan.jpg d1.jpg IMG_2420.jpg
 

Meisjes Onder 18-5

Ondersteuning

Functie Naam
Manager Joanette Schuppert
Technisch Coordinator Hans Ruiter

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Kromme Rijn MO18-2 Voordaan MO18-5 11:50

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Schaerweijde MO18-5 5 15 5 0 0 23 6 0
2 Amersfoort MO18-5 5 10 3 1 1 22 10 0
3 Voordaan MO18-5 4 9 3 0 1 10 5 0
4 Spitsbergen MO18-3 5 9 3 0 2 9 12 0
5 Eemvallei MO18-4 5 6 2 0 3 13 26 0
6 Soest MO18-2 5 4 1 1 3 6 12 0
7 Kromme Rijn MO18-2 4 3 1 0 3 14 13 0
8 Leusden MO18-4 5 0 0 0 5 5 18 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 dec HC Kromme Rijn MO18-2 11:50 uit
11 mrt MHC Leusden MO18-4 n.n.b thuis
18 mrt VMHC Spitsbergen MO18-3 n.n.b uit
25 mrt MHC Soest MO18-2 n.n.b thuis
1 apr Schaerweijde MO18-5 n.n.b uit
15 apr HC Kromme Rijn MO18-2 n.n.b thuis
22 apr Hockeyclub Amersfoort MO18-5 n.n.b uit
13 mei H.C. Eemvallei MO18-4 n.n.b thuis
20 mei MHC Leusden MO18-4 n.n.b uit
27 mei VMHC Spitsbergen MO18-3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
Amersfoort MO18-5 Spitsbergen MO18-3 (5-2)final
Soest MO18-2 Voordaan MO18-5 (0-1)scheduled
Schaerweijde MO18-5 Leusden MO18-4 (5-1)final
Kromme Rijn MO18-2 Eemvallei MO18-4 (5-6)final
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
Spitsbergen MO18-3 Soest MO18-2 (2-0)scheduled
Eemvallei MO18-4 Amersfoort MO18-5 (2-10)final
Leusden MO18-4 Kromme Rijn MO18-2 (1-5)scheduled
Voordaan MO18-5 Schaerweijde MO18-5 (1-4)scheduled
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
Kromme Rijn MO18-2 Voordaan MO18-5 (2-2)postponed
Amersfoort MO18-5 Leusden MO18-4 (3-1)final
Schaerweijde MO18-5 Soest MO18-2 (5-1)scheduled
Eemvallei MO18-4 Spitsbergen MO18-3 (2-3)final
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
Soest MO18-2 Kromme Rijn MO18-2 (2-1)final
Spitsbergen MO18-3 Schaerweijde MO18-5 (0-5)final
Leusden MO18-4 Eemvallei MO18-4 (2-3)scheduled
Voordaan MO18-5 Amersfoort MO18-5 (2-1)scheduled
MAANDAG 28 NOVEMBER 2022
Kromme Rijn MO18-2 Schaerweijde MO18-5 (3-4)scheduled
ZATERDAG 3 DECEMBER 2022
Leusden MO18-4 Spitsbergen MO18-3 (0-2)final
Eemvallei MO18-4 Voordaan MO18-5 (0-6)scheduled
Amersfoort MO18-5 Soest MO18-2 (3-3)final