Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg 150514 H1-SCHC-13.jpg IMG_2420.jpg clubhuis Voordaan.jpg d1.jpg 1111Rik.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg
 

Meisjes Onder 18-2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Bas Buurman
Manager Marieke van den Toorn
Trainer Bas Buurman
Technisch Coordinator Hans Ruiter

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Hilversum MO18-4 Naarden MO18-3 0:00
Spandersbosch MO18-3 Barneveld MO18-2 0:00
Voordaan MO18-2 Houten MO18-3 0:00
Fletiomare MO18-4 SCHC MO18-6 0:00

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Houten MO18-3 5 15 5 0 0 21 2 0
2 Naarden MO18-3 5 12 4 0 1 13 5 0
3 Voordaan MO18-2 5 10 3 1 1 19 6 0
4 Fletiomare MO18-4 5 8 2 2 1 15 8 0
5 SCHC MO18-6 5 6 2 0 3 14 13 0
6 Hilversum MO18-4 5 4 1 1 3 8 26 0
7 Spandersbosch MO18-3 5 1 0 1 4 7 13 0
8 Barneveld MO18-2 5 1 0 1 4 3 27 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 mrt Hockey Club Houten MO18-3 n.n.b thuis
18 mrt M.H.C. Barneveld MO18-2 n.n.b uit
25 mrt 't Spandersbosch MO18-3 n.n.b uit
1 apr Hockey Club Naarden MO18-3 n.n.b thuis
15 apr MHC Fletiomare MO18-4 n.n.b thuis
22 apr HMHC MO18-4 n.n.b uit
13 mei Hockeyclub SCHC MO18-6 n.n.b thuis
20 mei Hockey Club Houten MO18-3 n.n.b uit
27 mei M.H.C. Barneveld MO18-2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
Voordaan MO18-2 Spandersbosch MO18-3 (4-1)scheduled
SCHC MO18-6 Naarden MO18-3 (1-3)scheduled
Hilversum MO18-4 Houten MO18-3 (0-7)final
Fletiomare MO18-4 Barneveld MO18-2 (7-1)final
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
Barneveld MO18-2 Hilversum MO18-4 (2-2)final
Houten MO18-3 SCHC MO18-6 (5-1)final
Naarden MO18-3 Voordaan MO18-2 (2-1)final
Spandersbosch MO18-3 Fletiomare MO18-4 (1-1)scheduled
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
Houten MO18-3 Naarden MO18-3 (2-0)final
Hilversum MO18-4 Spandersbosch MO18-3 (4-3)scheduled
SCHC MO18-6 Barneveld MO18-2 (8-0)scheduled
Fletiomare MO18-4 Voordaan MO18-2 (1-1)final
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
Barneveld MO18-2 Houten MO18-3 (0-5)final
Voordaan MO18-2 Hilversum MO18-4 (9-0)scheduled
Naarden MO18-3 Fletiomare MO18-4 (3-1)final
Spandersbosch MO18-3 SCHC MO18-6 (1-2)scheduled
ZATERDAG 3 DECEMBER 2022
Barneveld MO18-2 Naarden MO18-3 (0-5)final
Houten MO18-3 Spandersbosch MO18-3 (2-1)scheduled
Hilversum MO18-4 Fletiomare MO18-4 (2-5)scheduled
SCHC MO18-6 Voordaan MO18-2 (2-4)scheduled