Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
1111Rik.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg clubhuis Voordaan.jpg IMG_2420.jpg 150514 H1-SCHC-13.jpg d1.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg
 

Jongens Onder 18-2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Xander van Tellingen
Manager Renske Lindaart - Bartels
Manager Nanette Snijders
Trainer Marc Grol
Trainer Xander van Tellingen
Technisch Coordinator Hans Ruiter

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Voordaan JO18-2 Maarssen JO18-2 12:30

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Gooische JO18-3 5 13 4 1 0 15 7 0
2 Culemborg JO18-1 5 12 4 0 1 23 8 0
3 Maarssen JO18-2 4 10 3 1 0 16 5 0
4 Kampong JO18-3 5 10 3 1 1 11 7 0
5 Voordaan JO18-2 4 4 1 1 2 9 6 0
6 Fletiomare JO18-4 5 4 1 1 3 7 12 0
7 Woerden JO18-2 5 1 0 1 4 7 26 0
8 Spitsbergen JO18-1 5 0 0 0 5 7 24 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 mrt MHV Maarssen JO18-2 12:30 thuis - Veld 2
11 mrt MHC Woerden JO18-2 n.n.b thuis
18 mrt MHC Fletiomare JO18-4 n.n.b uit
25 mrt CMHC JO18-1 n.n.b uit
1 apr SV Kampong Hockey JO18-3 n.n.b thuis
15 apr MHV Maarssen JO18-2 n.n.b uit
22 apr Gooische Hockey Club JO18-3 n.n.b thuis
13 mei VMHC Spitsbergen JO18-1 n.n.b thuis
20 mei MHC Woerden JO18-2 n.n.b uit
27 mei MHC Fletiomare JO18-4 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
Voordaan JO18-2 Culemborg JO18-1 (2-3)final
Spitsbergen JO18-1 Fletiomare JO18-4 (2-3)scheduled
Woerden JO18-2 Gooische JO18-3 (3-8)scheduled
Maarssen JO18-2 Kampong JO18-3 (2-0)final
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
Culemborg JO18-1 Spitsbergen JO18-1 (7-1)final
Kampong JO18-3 Voordaan JO18-2 (2-2)scheduled
Gooische JO18-3 Maarssen JO18-2 (2-2)scheduled
Fletiomare JO18-4 Woerden JO18-2 (1-1)scheduled
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
Spitsbergen JO18-1 Kampong JO18-3 (1-3)final
Woerden JO18-2 Culemborg JO18-1 (2-7)final
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
Culemborg JO18-1 Fletiomare JO18-4 (5-1)scheduled
Kampong JO18-3 Woerden JO18-2 (4-1)scheduled
Gooische JO18-3 Voordaan JO18-2 (1-0)scheduled
Maarssen JO18-2 Spitsbergen JO18-1 (6-3)scheduled
ZATERDAG 3 DECEMBER 2022
Culemborg JO18-1 Gooische JO18-3 (1-2)scheduled
Spitsbergen JO18-1 Voordaan JO18-2 (0-5)scheduled
Woerden JO18-2 Maarssen JO18-2 (0-6)scheduled
Fletiomare JO18-4 Kampong JO18-3 (1-2)final
DINSDAG 6 DECEMBER 2022
Fletiomare JO18-4 Gooische JO18-3 (1-2)final