Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
IMG_2420.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg d1.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg 150514 H1-SCHC-13.jpg clubhuis Voordaan.jpg 1111Rik.jpg
 

Dames 2

Spelers Dames 2

Geen foto beschikbaar
Isabel ter Bekke
Geen foto beschikbaar
Rosanna van Dijk
Geen foto beschikbaar
Sara van Gaalen
Geen foto beschikbaar
Lisa Gerritsen
Geen foto beschikbaar
Bernadette Haverkate
Geen foto beschikbaar
Minke ter Hedde
Wendy Dorien de Hilster
Tanja van Kooten
Geen foto beschikbaar
Marlot Lohle
Geen foto beschikbaar
Flore Mollink
Geen foto beschikbaar
Femke Osinga
Geen foto beschikbaar
Susanne Overbeek
Geen foto beschikbaar
Dido Prins
Geen foto beschikbaar
Joline de Sévaux
Geen foto beschikbaar
Julia Smeekes
Geen foto beschikbaar
Corneel de Vries
Geen foto beschikbaar
Saskia Wynands - Koning
Geen foto beschikbaar
Charlotte Zoller

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Bernadette Haverkate
Aanvoerder Lotte Schouten
Coach Diederik van Duuren
Manager Bernadette Haverkate
Trainer Diederik van Duuren
Assistent Valerie van Lynden

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amsterdam D3 Schaerweijde D2-O 12:25
HUDITO D2-O AthenA D2-O 12:30
Leonidas D4 Alecto D2-O 16:15
Pinoké D4 Leiden-Leidse Studs D2-O 10:45
USHC D2-O Hurley D4 11:00
Voordaan D2-O Klein Zwitserland D2-O 11:00

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Voordaan D2 19 50 16 2 1 60 20 0
2 Klein Zwitserland D2 19 40 12 4 3 43 21 0
3 Leiden D2 19 37 10 7 2 47 23 0
4 Leonidas D4 19 32 9 5 5 36 25 0
5 Schaerweijde D2 19 29 9 2 8 38 31 0
6 HUDITO D2 19 27 7 6 6 31 24 0
7 Amsterdam D3 19 25 7 4 8 31 29 0
8 AthenA D2 19 22 7 1 11 29 49 0
9 Hurley D4 19 19 6 1 12 24 44 0
10 USHC D2 19 17 4 5 10 29 39 0
11 Pinoké D4 19 15 4 3 12 23 51 0
12 Alecto D2 19 7 1 4 14 18 53 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei Klein Zwitserland D2 11:00 thuis - Raboveld 1
29 mei Schaerweijde D2 11:00 thuis - Raboveld 1
12 jun D.H.C. Hudito D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Amsterdam D3 Alecto D2-O 0-0
Schaerweijde D2-O Hurley D4 2-0
USHC D2-O Klein Zwitserland D2-O 0-1
Leiden-Leidse Studs D2-O Voordaan D2-O 0-3
Leonidas D4 HUDITO D2-O 0-0
Pinoké D4 AthenA D2-O 0-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Klein Zwitserland D2-O Pinoké D4 8-1
Voordaan D2-O Leonidas D4 3-2
AthenA D2-O Amsterdam D3 3-1
HUDITO D2-O USHC D2-O 3-2
Hurley D4 Leiden-Leidse Studs D2-O 1-4
Alecto D2-O Schaerweijde D2-O 1-4
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
USHC D2-O Leonidas D4 1-4
Amsterdam D3 Klein Zwitserland D2-O 1-2
Leiden-Leidse Studs D2-O Alecto D2-O 4-0
Schaerweijde D2-O AthenA D2-O 3-0
Pinoké D4 HUDITO D2-O 1-2
Hurley D4 Voordaan D2-O 0-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Alecto D2-O Hurley D4 1-3
HUDITO D2-O Amsterdam D3 0-2
AthenA D2-O Leiden-Leidse Studs D2-O 1-6
Klein Zwitserland D2-O Schaerweijde D2-O 4-1
Voordaan D2-O USHC D2-O 3-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Pinoké D4 USHC D2-O 2-1
Hurley D4 AthenA D2-O 1-0
Alecto D2-O Voordaan D2-O 2-3
Leiden-Leidse Studs D2-O Klein Zwitserland D2-O 2-1
Amsterdam D3 Leonidas D4 2-1
Schaerweijde D2-O HUDITO D2-O 2-0
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Leonidas D4 Schaerweijde D2-O 2-1
AthenA D2-O Alecto D2-O 4-3
Voordaan D2-O Pinoké D4 3-1
USHC D2-O Amsterdam D3 1-0
HUDITO D2-O Leiden-Leidse Studs D2-O 0-2
Klein Zwitserland D2-O Hurley D4 4-2
DONDERDAG 21 OKTOBER 2021
Leonidas D4 Pinoké D4 3-0
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Leiden-Leidse Studs D2-O Leonidas D4 2-2
Alecto D2-O Klein Zwitserland D2-O 0-1
Amsterdam D3 Pinoké D4 1-2
Hurley D4 HUDITO D2-O 2-1
Schaerweijde D2-O USHC D2-O 1-1
AthenA D2-O Voordaan D2-O 0-6
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
USHC D2-O Leiden-Leidse Studs D2-O 2-2
Leonidas D4 Hurley D4 1-0
Pinoké D4 Schaerweijde D2-O 1-5
Klein Zwitserland D2-O AthenA D2-O 4-1
Voordaan D2-O Amsterdam D3 2-1
HUDITO D2-O Alecto D2-O 1-1
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
AthenA D2-O HUDITO D2-O 1-2
Leiden-Leidse Studs D2-O Pinoké D4 5-0
Klein Zwitserland D2-O Voordaan D2-O 3-2
Hurley D4 USHC D2-O 5-5
Alecto D2-O Leonidas D4 1-4
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Amsterdam D3 Leiden-Leidse Studs D2-O 2-0
Schaerweijde D2-O Voordaan D2-O 2-3
Pinoké D4 Hurley D4 5-0
HUDITO D2-O Klein Zwitserland D2-O 1-1
USHC D2-O Alecto D2-O 3-1
Leonidas D4 AthenA D2-O 4-2
WOENSDAG 24 NOVEMBER 2021
Schaerweijde D2-O Amsterdam D3 1-4
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Klein Zwitserland D2-O Leonidas D4 1-2
Voordaan D2-O HUDITO D2-O 4-3
Leiden-Leidse Studs D2-O Schaerweijde D2-O 2-1
Alecto D2-O Pinoké D4 2-0
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Hurley D4 Amsterdam D3 3-1
ZONDAG 6 MAART 2022
AthenA D2-O USHC D2-O 1-3
ZONDAG 13 MAART 2022
Voordaan D2-O Leiden-Leidse Studs D2-O 1-1
HUDITO D2-O Leonidas D4 1-2
Klein Zwitserland D2-O USHC D2-O 2-2
Alecto D2-O Amsterdam D3 1-4
AthenA D2-O Pinoké D4 3-1
ZONDAG 20 MAART 2022
USHC D2-O HUDITO D2-O 0-0
Pinoké D4 Klein Zwitserland D2-O 0-0
Schaerweijde D2-O Alecto D2-O 3-2
Leiden-Leidse Studs D2-O Hurley D4 4-0
Amsterdam D3 AthenA D2-O 0-2
ZONDAG 27 MAART 2022
Klein Zwitserland D2-O Amsterdam D3 2-0
Alecto D2-O Leiden-Leidse Studs D2-O 2-2
AthenA D2-O Schaerweijde D2-O 3-1
Voordaan D2-O Hurley D4 5-1
Leonidas D4 USHC D2-O 1-3
HUDITO D2-O Pinoké D4 5-1
DONDERDAG 31 MAART 2022
Klein Zwitserland D2-O Leiden-Leidse Studs D2-O 3-3
ZONDAG 3 APRIL 2022
Schaerweijde D2-O Klein Zwitserland D2-O 2-1
Leiden-Leidse Studs D2-O AthenA D2-O 4-1
Pinoké D4 Leonidas D4 1-1
Hurley D4 Alecto D2-O 1-0
USHC D2-O Voordaan D2-O 0-2
Amsterdam D3 HUDITO D2-O 1-1
VRIJDAG 8 APRIL 2022
Hurley D4 Schaerweijde D2-O 2-0
ZONDAG 10 APRIL 2022
AthenA D2-O Hurley D4 3-2
Leonidas D4 Amsterdam D3 0-2
Voordaan D2-O Alecto D2-O 7-0
USHC D2-O Pinoké D4 1-3
HUDITO D2-O Schaerweijde D2-O 2-1
DONDERDAG 14 APRIL 2022
Leonidas D4 Voordaan D2-O 1-2
ZONDAG 24 APRIL 2022
Schaerweijde D2-O Leonidas D4 2-2
Pinoké D4 Voordaan D2-O 0-2
Leiden-Leidse Studs D2-O HUDITO D2-O 1-1
Hurley D4 Klein Zwitserland D2-O 1-2
Alecto D2-O AthenA D2-O 1-1
Amsterdam D3 USHC D2-O 4-3
ZONDAG 8 MEI 2022
Voordaan D2-O AthenA D2-O 6-1
HUDITO D2-O Hurley D4 2-0
Leonidas D4 Leiden-Leidse Studs D2-O 1-1
Klein Zwitserland D2-O Alecto D2-O 2-0
Pinoké D4 Amsterdam D3 3-3
USHC D2-O Schaerweijde D2-O 0-2
ZONDAG 15 MEI 2022
Hurley D4 Leonidas D4 0-3
Schaerweijde D2-O Pinoké D4 4-1
Alecto D2-O HUDITO D2-O 0-6
Amsterdam D3 Voordaan D2-O 2-2
AthenA D2-O Klein Zwitserland D2-O 0-1
Leiden-Leidse Studs D2-O USHC D2-O 2-1