Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
150514 H1-SCHC-72.jpg clubhuis Voordaan.jpg 150514 H1-SCHC-13.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg IMG_2420.jpg d1.jpg 1111Rik.jpg
 

Dames Veterinnen C

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sannah Moeken
Aanvoerder Pamela Veerkamp
Trainer Dennis Meesters

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Eemvallei D30A Fletiomare D30C 10:45
Gooische D30F SCHC D30C 14:30
Houten D30C Zeewolde D30A 14:45
Loenen D30B Naarden D30D 12:15
Spandersbosch D30C Maarssen D30C 13:00
Voordaan D30C Leusden D30B 8:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Houten D30C 19 50 16 2 1 66 14 0
2 Spandersbosch D30C 19 42 13 3 3 50 16 0
3 Voordaan D30C 19 39 12 3 4 45 28 0
4 Loenen D30B 19 32 10 2 7 33 28 0
5 Maarssen D30C 19 32 10 2 7 37 38 0
6 Gooische D30F 19 27 7 6 6 24 25 0
7 Leusden D30B 19 24 7 3 9 45 49 0
8 Zeewolde D30A 19 22 6 4 9 34 43 0
9 Eemvallei D30A 19 20 6 2 11 22 42 0
10 SCHC D30C 19 19 5 4 10 38 40 0
11 Naarden D30D 19 15 4 3 12 24 50 0
12 Fletiomare D30C 19 2 0 2 17 19 64 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei MHC Leusden D30B 08:45 thuis - Veld 2
24 mei Hockey Club Naarden D30D 20:15 uit
12 jun Hockey Club Zeewolde D30A 10:15 thuis - Veld 2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Voordaan D30C Fletiomare D30C 7-2
Leusden D30B Zeewolde D30A 6-3
Loenen D30B SCHC D30C 3-2
Houten D30C Maarssen D30C 7-0
Eemvallei D30A Gooische D30F 1-2
Naarden D30D Spandersbosch D30C 0-5
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Zeewolde D30A Naarden D30D 2-1
Spandersbosch D30C Eemvallei D30A 6-0
Fletiomare D30C Leusden D30B 2-3
Gooische D30F Houten D30C 1-3
Maarssen D30C Loenen D30B 0-2
SCHC D30C Voordaan D30C 2-3
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Leusden D30B SCHC D30C 2-2
Voordaan D30C Maarssen D30C 4-4
Zeewolde D30A Spandersbosch D30C 0-3
Houten D30C Eemvallei D30A 7-0
Loenen D30B Gooische D30F 2-1
Naarden D30D Fletiomare D30C 2-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Fletiomare D30C Zeewolde D30A 0-3
Maarssen D30C Leusden D30B 1-0
Gooische D30F Voordaan D30C 0-0
Eemvallei D30A Loenen D30B 0-1
Spandersbosch D30C Houten D30C 5-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Loenen D30B Houten D30C 0-1
Voordaan D30C Eemvallei D30A 3-1
Naarden D30D Maarssen D30C 2-3
Leusden D30B Gooische D30F 5-0
Fletiomare D30C Spandersbosch D30C 0-6
Zeewolde D30A SCHC D30C 3-1
DINSDAG 12 OKTOBER 2021
Spandersbosch D30C Loenen D30B 2-1
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
SCHC D30C Fletiomare D30C 2-1
Maarssen D30C Zeewolde D30A 3-1
Eemvallei D30A Leusden D30B 3-0
Houten D30C Voordaan D30C 2-0
Gooische D30F Naarden D30D 2-0
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
SCHC D30C Naarden D30D 1-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Naarden D30D Eemvallei D30A 1-2
Leusden D30B Houten D30C 0-2
SCHC D30C Spandersbosch D30C 0-3
Fletiomare D30C Maarssen D30C 0-3
Zeewolde D30A Gooische D30F 0-0
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Maarssen D30C SCHC D30C 5-2
Loenen D30B Leusden D30B 3-2
Houten D30C Naarden D30D 6-0
Eemvallei D30A Zeewolde D30A 1-6
Gooische D30F Fletiomare D30C 1-1
Spandersbosch D30C Voordaan D30C 1-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Zeewolde D30A Houten D30C 1-3
Leusden D30B Voordaan D30C 1-1
Fletiomare D30C Eemvallei D30A 0-2
SCHC D30C Gooische D30F 1-1
Maarssen D30C Spandersbosch D30C 1-0
Naarden D30D Loenen D30B 3-3
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Gooische D30F Maarssen D30C 2-1
Houten D30C Fletiomare D30C 7-0
Loenen D30B Zeewolde D30A 2-2
Voordaan D30C Naarden D30D 4-2
Leusden D30B Spandersbosch D30C 2-2
Eemvallei D30A SCHC D30C 1-1
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Maarssen D30C Eemvallei D30A 2-0
Zeewolde D30A Voordaan D30C 1-3
Fletiomare D30C Loenen D30B 2-3
SCHC D30C Houten D30C 0-2
Spandersbosch D30C Gooische D30F 1-1
Naarden D30D Leusden D30B 2-6
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Voordaan D30C Loenen D30B 1-0
ZONDAG 13 MAART 2022
SCHC D30C Loenen D30B 1-2
Fletiomare D30C Voordaan D30C 1-4
Zeewolde D30A Leusden D30B 4-3
Spandersbosch D30C Naarden D30D 2-0
Maarssen D30C Houten D30C 0-5
ZONDAG 20 MAART 2022
Leusden D30B Fletiomare D30C 2-1
Voordaan D30C SCHC D30C 2-0
Loenen D30B Maarssen D30C 2-1
Houten D30C Gooische D30F 1-1
Eemvallei D30A Spandersbosch D30C 3-2
Naarden D30D Zeewolde D30A 2-1
ZONDAG 27 MAART 2022
Spandersbosch D30C Zeewolde D30A 1-0
Fletiomare D30C Naarden D30D 1-2
SCHC D30C Leusden D30B 7-1
Maarssen D30C Voordaan D30C 0-3
Gooische D30F Loenen D30B 1-0
Eemvallei D30A Houten D30C 0-3
ZONDAG 3 APRIL 2022
Naarden D30D SCHC D30C 3-2
Leusden D30B Maarssen D30C 2-3
Voordaan D30C Gooische D30F 3-2
Loenen D30B Eemvallei D30A 2-1
Houten D30C Spandersbosch D30C 2-2
Zeewolde D30A Fletiomare D30C 2-1
ZONDAG 10 APRIL 2022
Houten D30C Loenen D30B 2-1
Eemvallei D30A Voordaan D30C 0-2
Spandersbosch D30C Fletiomare D30C 4-2
SCHC D30C Zeewolde D30A 8-3
Maarssen D30C Naarden D30D 2-1
Gooische D30F Leusden D30B 1-3
DONDERDAG 14 APRIL 2022
Gooische D30F Eemvallei D30A 2-0
DINSDAG 19 APRIL 2022
Naarden D30D Gooische D30F 2-1
DONDERDAG 21 APRIL 2022
Zeewolde D30A Maarssen D30C 1-1
Leusden D30B Eemvallei D30A 1-5
ZONDAG 24 APRIL 2022
Voordaan D30C Houten D30C 2-3
Fletiomare D30C SCHC D30C 0-3
Loenen D30B Spandersbosch D30C 0-1
ZONDAG 8 MEI 2022
Spandersbosch D30C SCHC D30C 3-1
Maarssen D30C Fletiomare D30C 6-2
Gooische D30F Zeewolde D30A 3-0
Eemvallei D30A Naarden D30D 1-0
Houten D30C Leusden D30B 6-1
Loenen D30B Voordaan D30C 5-0
ZONDAG 15 MEI 2022
Zeewolde D30A Eemvallei D30A 1-1
Fletiomare D30C Gooische D30F 1-2
SCHC D30C Maarssen D30C 2-1
Voordaan D30C Spandersbosch D30C 3-1
Leusden D30B Loenen D30B 5-1
Naarden D30D Houten D30C 0-4