Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg 150514 H1-SCHC-13.jpg 1111Rik.jpg clubhuis Voordaan.jpg d1.jpg IMG_2420.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg
 

Dames Veterinnen D

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Alette van Haren
Aanvoerder Anne-Marie Kroese

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amersfoort D30C Gooische D30H 12:45
Baarn D30B Phoenix D30C 11:30
Gooische D30G Almere D30A 10:45
Naarden D30E Huizen D30C 14:00
Shinty D30C Kampong D30E 12:30
Voordaan D30D Nieuwegein D30A 16:00

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Phoenix D30C 6 16 5 1 0 21 2 0
2 Nieuwegein D30A 6 14 4 2 0 22 5 0
3 Naarden D30E 6 14 4 2 0 17 5 0
4 Gooische D30G 6 11 3 2 1 15 7 0
5 Gooische D30H 6 10 3 1 2 18 11 0
6 Shinty D30C 6 10 3 1 2 13 12 0
7 Almere D30A 6 8 2 2 2 15 10 0
8 Amersfoort D30C 6 7 2 1 3 5 8 0
9 Voordaan D30D 6 4 1 1 4 5 18 0
10 Huizen D30C 6 3 1 0 5 2 35 0
11 Kampong D30E 6 2 0 2 4 4 17 0
12 Baarn D30B 6 1 0 1 5 5 12 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 okt MHCN D30A 16:00 thuis - Veld 3
7 nov SV Phoenix D30C 11:40 uit
14 nov Gooische Hockey Club D30H 13:45 thuis - Veld 4
21 nov SV Kampong Hockey D30E 12:30 uit
28 nov Huizer HC D30C n.n.b thuis
13 mrt Almeerse HC D30A n.n.b thuis
20 mrt Gooische Hockey Club D30G n.n.b uit
27 mrt Hockey Club Naarden D30E n.n.b thuis
3 apr DMHC Shinty D30C n.n.b uit
10 apr Hockeyclub Amersfoort D30C n.n.b thuis
24 apr Baarnse Mixed Hockey Vereniging D30B n.n.b uit
8 mei MHCN D30A n.n.b uit
15 mei SV Phoenix D30C n.n.b thuis
22 mei Gooische Hockey Club D30H n.n.b uit
29 mei SV Kampong Hockey D30E n.n.b thuis
12 jun Huizer HC D30C n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Huizen D30C Phoenix D30C 0-7
Gooische D30G Baarn D30B 4-2
Naarden D30E Amersfoort D30C 1-1
Shinty D30C Nieuwegein D30A 0-4
Almere D30A Voordaan D30D 2-2
Kampong D30E Gooische D30H 0-4
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Gooische D30H Huizen D30C 9-0
Voordaan D30D Gooische D30G 0-5
Baarn D30B Naarden D30E 2-4
Amersfoort D30C Shinty D30C 0-2
Phoenix D30C Almere D30A 3-1
Nieuwegein D30A Kampong D30E 3-3
WOENSDAG 22 SEPTEMBER 2021
Almere D30A Kampong D30E 4-0
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Shinty D30C Baarn D30B 1-1
Naarden D30E Voordaan D30D 3-1
Almere D30A Gooische D30H 1-4
Huizen D30C Kampong D30E 2-0
Amersfoort D30C Nieuwegein D30A 1-4
Gooische D30G Phoenix D30C 0-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Nieuwegein D30A Huizen D30C 9-0
Baarn D30B Amersfoort D30C 0-1
Voordaan D30D Shinty D30C 1-6
Gooische D30H Gooische D30G 1-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Naarden D30E Gooische D30H 5-0
Gooische D30G Kampong D30E 1-1
Baarn D30B Nieuwegein D30A 0-1
Amersfoort D30C Voordaan D30D 2-0
Shinty D30C Phoenix D30C 0-6
Almere D30A Huizen D30C 6-0
DINSDAG 12 OKTOBER 2021
Phoenix D30C Amersfoort D30C 1-0
DONDERDAG 14 OKTOBER 2021
Naarden D30E Kampong D30E 3-0
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Huizen D30C Gooische D30G 0-4
Voordaan D30D Baarn D30B 1-0
Gooische D30H Shinty D30C 0-4
Nieuwegein D30A Almere D30A 1-1
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Phoenix D30C Naarden D30E 1-1