Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
150514 H1-SCHC-13.jpg IMG_2420.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg 1111Rik.jpg d1.jpg clubhuis Voordaan.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg
 

Dames 11

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Marrit Bos
Aanvoerder Odette de Bruin
Trainer Xander van Tellingen

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amersfoort D3 Rijnvliet D2-O 12:45
Dorsteti D2 Zwaluwen D7 10:45
Schaerweijde D6 Voordaan D11 14:20
Schaerweijde D8 Weesp D4 12:10
USHC D10 Phoenix D5 9:00
Zwaluwen D4 Spitsbergen D2-O 9:00

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Dorsteti D2 19 57 19 0 0 108 20 0
2 Rijnvliet D2 19 49 16 1 2 75 16 0
3 Spitsbergen D2 19 48 16 0 3 91 23 0
4 Phoenix D5 19 30 9 3 7 38 39 0
5 Schaerweijde D6 18 28 9 1 8 46 56 0
6 Voordaan D11 19 27 8 3 8 45 41 0
7 Schaerweijde D8 19 24 7 3 9 45 74 0
8 Zwaluwen D4 19 18 5 3 11 31 49 0
9 Zwaluwen D7 19 18 5 3 11 39 62 0
10 USHC D10 19 12 4 0 15 44 67 0
11 Weesp D4 19 8 2 2 15 16 85 0
12 Amersfoort D3 18 8 1 5 12 22 68 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei Schaerweijde D6 14:20 uit
29 mei Dorsteti D2 16:00 thuis - Veld 4
12 jun U.S.H.C. D10 14:50 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
DONDERDAG 9 SEPTEMBER 2021
Zwaluwen D4 Zwaluwen D7 1-2
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Rijnvliet D2-O Weesp D4 9-0
Spitsbergen D2-O Schaerweijde D6 6-1
USHC D10 Dorsteti D2 2-3
Schaerweijde D8 Voordaan D11 0-3
Amersfoort D3 Phoenix D5 3-3
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Weesp D4 Spitsbergen D2-O 0-6
Phoenix D5 Rijnvliet D2-O 1-5
Dorsteti D2 Schaerweijde D8 14-2
Zwaluwen D7 Amersfoort D3 6-1
Voordaan D11 Zwaluwen D4 0-1
Schaerweijde D6 USHC D10 5-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Weesp D4 Schaerweijde D6 2-5
Schaerweijde D8 USHC D10 4-3
Zwaluwen D4 Dorsteti D2 1-3
Amersfoort D3 Voordaan D11 2-2
Rijnvliet D2-O Zwaluwen D7 1-0
Spitsbergen D2-O Phoenix D5 2-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Schaerweijde D6 Schaerweijde D8 3-1
Phoenix D5 Weesp D4 2-0
Voordaan D11 Rijnvliet D2-O 0-6
Dorsteti D2 Amersfoort D3 8-0
USHC D10 Zwaluwen D4 4-0
Zwaluwen D7 Spitsbergen D2-O 1-9
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Weesp D4 Zwaluwen D7 0-3
Phoenix D5 Schaerweijde D6 4-1
Zwaluwen D4 Schaerweijde D8 2-4
Amersfoort D3 USHC D10 2-5
Rijnvliet D2-O Dorsteti D2 2-3
Spitsbergen D2-O Voordaan D11 5-0
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
USHC D10 Rijnvliet D2-O 1-4
Dorsteti D2 Spitsbergen D2-O 6-0
Voordaan D11 Weesp D4 5-0
Zwaluwen D7 Phoenix D5 2-2
Schaerweijde D6 Zwaluwen D4 4-1
Schaerweijde D8 Amersfoort D3 0-0
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Rijnvliet D2-O Schaerweijde D8 4-1
Amersfoort D3 Zwaluwen D4 1-5
Zwaluwen D7 Schaerweijde D6 2-2
Phoenix D5 Voordaan D11 3-1
Weesp D4 Dorsteti D2 1-6
Spitsbergen D2-O USHC D10 6-0
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Schaerweijde D8 Spitsbergen D2-O 0-4
USHC D10 Weesp D4 11-0
Dorsteti D2 Phoenix D5 4-0
Voordaan D11 Zwaluwen D7 1-2
Schaerweijde D6 Amersfoort D3 3-1
Zwaluwen D4 Rijnvliet D2-O 1-4
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Weesp D4 Schaerweijde D8 0-0
Phoenix D5 USHC D10 1-0
Zwaluwen D7 Dorsteti D2 0-3
Voordaan D11 Schaerweijde D6 7-0
Rijnvliet D2-O Amersfoort D3 5-0
Spitsbergen D2-O Zwaluwen D4 3-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Dorsteti D2 Voordaan D11 8-1
USHC D10 Zwaluwen D7 7-3
Schaerweijde D8 Phoenix D5 3-4
Zwaluwen D4 Weesp D4 3-0
Amersfoort D3 Spitsbergen D2-O 0-6
Rijnvliet D2-O Schaerweijde D6 1-0
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Voordaan D11 USHC D10 6-1
Zwaluwen D7 Schaerweijde D8 2-3
Phoenix D5 Zwaluwen D4 0-3
Weesp D4 Amersfoort D3 1-1
Schaerweijde D6 Dorsteti D2 1-9
Spitsbergen D2-O Rijnvliet D2-O 1-2
ZONDAG 13 MAART 2022
Schaerweijde D6 Spitsbergen D2-O 0-4
Weesp D4 Rijnvliet D2-O 0-8
Dorsteti D2 USHC D10 8-2
Zwaluwen D7 Zwaluwen D4 2-2
Voordaan D11 Schaerweijde D8 3-3
Phoenix D5 Amersfoort D3 3-0
ZONDAG 20 MAART 2022
Rijnvliet D2-O Phoenix D5 1-1
Spitsbergen D2-O Weesp D4 6-0
USHC D10 Schaerweijde D6 1-2
Schaerweijde D8 Dorsteti D2 1-5
Zwaluwen D4 Voordaan D11 1-1
ZONDAG 27 MAART 2022
Dorsteti D2 Zwaluwen D4 3-1
Voordaan D11 Amersfoort D3 5-2
Zwaluwen D7 Rijnvliet D2-O 2-3
Phoenix D5 Spitsbergen D2-O 0-2
Schaerweijde D6 Weesp D4 2-1
USHC D10 Schaerweijde D8 1-5
WOENSDAG 30 MAART 2022
Amersfoort D3 Zwaluwen D7 1-4
ZONDAG 3 APRIL 2022
Weesp D4 Phoenix D5 2-3
Schaerweijde D8 Schaerweijde D6 7-5
Amersfoort D3 Dorsteti D2 1-5
Rijnvliet D2-O Voordaan D11 2-0
Spitsbergen D2-O Zwaluwen D7 9-1
Zwaluwen D4 USHC D10 3-1
ZONDAG 10 APRIL 2022
Zwaluwen D7 Weesp D4 2-3
Voordaan D11 Spitsbergen D2-O 1-4
Dorsteti D2 Rijnvliet D2-O 2-0
USHC D10 Amersfoort D3 0-1
Schaerweijde D8 Zwaluwen D4 1-0
Schaerweijde D6 Phoenix D5 0-3
ZONDAG 24 APRIL 2022
Rijnvliet D2-O USHC D10 5-1
Amersfoort D3 Schaerweijde D8 3-4
Zwaluwen D4 Schaerweijde D6 2-6
Phoenix D5 Zwaluwen D7 6-1
Weesp D4 Voordaan D11 0-4
Spitsbergen D2-O Dorsteti D2 3-5
ZONDAG 8 MEI 2022
Voordaan D11 Phoenix D5 3-0
Dorsteti D2 Weesp D4 7-0
USHC D10 Spitsbergen D2-O 1-3
Schaerweijde D8 Rijnvliet D2-O 2-6
Schaerweijde D6 Zwaluwen D7 6-3
Zwaluwen D4 Amersfoort D3 3-3
ZONDAG 15 MEI 2022
Weesp D4 USHC D10 6-2
Phoenix D5 Dorsteti D2 2-6
Zwaluwen D7 Voordaan D11 1-2
Rijnvliet D2-O Zwaluwen D4 7-0
Spitsbergen D2-O Schaerweijde D8 12-4