Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
IMG_2420.jpg 150514 H1-SCHC-13.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg clubhuis Voordaan.jpg 1111Rik.jpg d1.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg
 

Dames 4

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Alissa Nikkels
Aanvoerder Renske Spruyt
Trainer Hans Ruiter

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Almere D3 Naarden D2-O 10:30
AthenA D4 Spanderbosch D2-O 10:35
AthenA D5 Kampong D4 10:50
Gooische D2-O Pinoké D5 10:45
VVV D3 Amsterdam D7 12:20
Voordaan D4 Hurley D7 14:15

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Amsterdam D7 6 16 5 1 0 21 4 0
2 Spandersbosch D2 6 16 5 1 0 24 10 0
3 AthenA D4 6 13 4 1 1 15 4 0
4 Kampong D4 6 12 4 0 2 26 11 0
5 Gooische D2 6 12 4 0 2 15 15 0
6 Pinoké D5 6 8 2 2 2 11 11 0
7 VVV D3 6 7 2 1 3 9 15 0
8 Naarden D2 6 6 2 0 4 7 15 0
9 Hurley D7 6 5 1 2 3 9 15 0
10 Almere D3 6 4 1 1 4 7 9 0
11 AthenA D5 6 4 1 1 4 6 16 0
12 Voordaan D4 6 0 0 0 6 4 29 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 okt THC Hurley D7 14:15 thuis - Veld 2
7 nov Pinoké D5 18:00 uit
14 nov Gooische Hockey Club D2 16:15 thuis - Raboveld 1
21 nov Hockey Club Naarden D2 17:45 thuis - Veld 2
28 nov HC Athena D5 n.n.b uit
13 mrt HC Athena D4 n.n.b uit
20 mrt Hockeyclub VVV D3 n.n.b thuis
27 mrt Almeerse HC D3 n.n.b uit
3 apr AH & BC D7 n.n.b thuis
10 apr 't Spandersbosch D2 n.n.b uit
24 apr SV Kampong Hockey D4 n.n.b thuis
8 mei THC Hurley D7 n.n.b uit
15 mei Pinoké D5 n.n.b thuis
22 mei Gooische Hockey Club D2 n.n.b uit
29 mei Hockey Club Naarden D2 n.n.b uit
12 jun HC Athena D5 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Kampong D4 Spanderbosch D2-O 2-4
Voordaan D4 AthenA D4 0-2
AthenA D5 Naarden D2-O 0-1
Gooische D2-O VVV D3 2-1
Pinoké D5 Almere D3 1-0
Hurley D7 Amsterdam D7 0-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
VVV D3 Voordaan D4 4-2
AthenA D4 AthenA D5 5-0
Naarden D2-O Kampong D4 1-6
Almere D3 Gooische D2-O 3-4
Spanderbosch D2-O Hurley D7 2-2
Amsterdam D7 Pinoké D5 2-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Hurley D7 Kampong D4 3-5
AthenA D4 Naarden D2-O 4-0
AthenA D5 VVV D3 2-2
Gooische D2-O Amsterdam D7 2-6
Pinoké D5 Spanderbosch D2-O 2-4
Voordaan D4 Almere D3 0-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Spanderbosch D2-O Gooische D2-O 3-0
Kampong D4 Pinoké D5 3-1
Amsterdam D7 Voordaan D4 6-0
Almere D3 AthenA D5 0-2
VVV D3 AthenA D4 0-4
Naarden D2-O Hurley D7 0-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
AthenA D4 Almere D3 0-0
Gooische D2-O Kampong D4 2-0
AthenA D5 Amsterdam D7 0-1
Pinoké D5 Hurley D7 1-1
VVV D3 Naarden D2-O 0-4
Voordaan D4 Spanderbosch D2-O 2-4
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Kampong D4 Voordaan D4 10-0
Naarden D2-O Pinoké D5 1-4
Almere D3 VVV D3 1-2
Hurley D7 Gooische D2-O 2-5
Amsterdam D7 AthenA D4 4-0
Spanderbosch D2-O AthenA D5 7-2