Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
150514 H1-SCHC-13.jpg clubhuis Voordaan.jpg 1111Rik.jpg d1.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg IMG_2420.jpg
 

Dames 4

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Annebe Fransen
Aanvoerder Renske Spruyt
Trainer Hans Ruiter

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Gooische D2-O Voordaan D4 11:00
Hurley D7 AthenA D4 8:45
Kampong D4 VVV D3 10:45
Naarden D2-O Amsterdam D7 10:45
Pinoké D5 AthenA D5 18:00
Spanderbosch D2-O Almere D3 12:30

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 AthenA D4 19 50 16 2 1 62 11 0
2 Gooische D2 19 44 14 2 3 57 27 0
3 Amsterdam D7 18 40 13 1 4 50 18 0
4 Kampong D4 19 35 11 2 6 57 32 0
5 Spandersbosch D2 19 32 10 2 7 48 44 0
6 Naarden D2 19 27 8 3 8 32 39 0
7 VVV D3 19 24 7 3 9 30 40 0
8 Pinoké D5 19 17 4 5 10 19 38 0
9 Almere D3 18 16 4 4 10 28 36 0
10 Hurley D7 19 16 4 4 11 26 43 0
11 AthenA D5 19 11 3 2 14 17 55 0
12 Voordaan D4 19 11 3 2 14 23 66 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei Gooische Hockey Club D2 11:00 uit
29 mei Hockey Club Naarden D2 10:30 uit
12 jun HC Athena D5 13:45 thuis - Veld 2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
AthenA D5 Naarden D2-O 0-1
Kampong D4 Spanderbosch D2-O 2-4
Hurley D7 Amsterdam D7 0-2
Voordaan D4 AthenA D4 0-2
Gooische D2-O VVV D3 2-1
Pinoké D5 Almere D3 1-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Almere D3 Gooische D2-O 3-4
VVV D3 Voordaan D4 4-2
Naarden D2-O Kampong D4 1-6
AthenA D4 AthenA D5 5-0
Spanderbosch D2-O Hurley D7 2-2
Amsterdam D7 Pinoké D5 2-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
AthenA D5 VVV D3 2-2
Gooische D2-O Amsterdam D7 2-6
Pinoké D5 Spanderbosch D2-O 2-4
Voordaan D4 Almere D3 0-3
Hurley D7 Kampong D4 3-5
AthenA D4 Naarden D2-O 4-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Amsterdam D7 Voordaan D4 6-0
Almere D3 AthenA D5 0-2
Naarden D2-O Hurley D7 0-1
Kampong D4 Pinoké D5 3-1
VVV D3 AthenA D4 0-4
Spanderbosch D2-O Gooische D2-O 3-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Gooische D2-O Kampong D4 2-0
AthenA D5 Amsterdam D7 0-1
VVV D3 Naarden D2-O 0-4
Pinoké D5 Hurley D7 1-1
AthenA D4 Almere D3 0-0
Voordaan D4 Spanderbosch D2-O 2-4
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Kampong D4 Voordaan D4 10-0
Spanderbosch D2-O AthenA D5 7-2
Almere D3 VVV D3 1-2
Naarden D2-O Pinoké D5 1-4
Hurley D7 Gooische D2-O 2-5
Amsterdam D7 AthenA D4 4-0
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Gooische D2-O Pinoké D5 2-0
Almere D3 Naarden D2-O 1-2
VVV D3 Amsterdam D7 0-2
Voordaan D4 Hurley D7 1-2
AthenA D4 Spanderbosch D2-O 3-1
AthenA D5 Kampong D4 0-2
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Kampong D4 AthenA D4 0-2
Naarden D2-O Gooische D2-O 1-4
Pinoké D5 Voordaan D4 1-1
Spanderbosch D2-O VVV D3 5-0
Amsterdam D7 Almere D3 1-2
Hurley D7 AthenA D5 1-3
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Voordaan D4 Gooische D2-O 1-4
Almere D3 Spanderbosch D2-O 1-2
Amsterdam D7 Naarden D2-O 2-3
VVV D3 Kampong D4 2-4
AthenA D4 Hurley D7 4-2
AthenA D5 Pinoké D5 2-0
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Gooische D2-O AthenA D5 2-0
Kampong D4 Almere D3 2-2
Spanderbosch D2-O Amsterdam D7 1-3
Pinoké D5 AthenA D4 1-4
Voordaan D4 Naarden D2-O 3-2
Hurley D7 VVV D3 1-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
VVV D3 Pinoké D5 2-0
Naarden D2-O Spanderbosch D2-O 2-2
AthenA D4 Gooische D2-O 2-1
Almere D3 Hurley D7 2-0
AthenA D5 Voordaan D4 1-3
ZONDAG 6 MAART 2022
Amsterdam D7 Kampong D4 3-1
ZONDAG 13 MAART 2022
Amsterdam D7 Hurley D7 1-0
Naarden D2-O AthenA D5 2-1
VVV D3 Gooische D2-O 2-2
AthenA D4 Voordaan D4 7-0
Spanderbosch D2-O Kampong D4 1-6
Almere D3 Pinoké D5 1-2
ZONDAG 20 MAART 2022
Kampong D4 Naarden D2-O 2-0
Gooische D2-O Almere D3 6-0
Pinoké D5 Amsterdam D7 0-1
Voordaan D4 VVV D3 1-5
AthenA D5 AthenA D4 0-9
ZONDAG 27 MAART 2022
Naarden D2-O AthenA D4 0-1
Spanderbosch D2-O Pinoké D5 4-0
VVV D3 AthenA D5 1-1
Kampong D4 Hurley D7 1-1
Almere D3 Voordaan D4 2-2
Amsterdam D7 Gooische D2-O 0-4
ZONDAG 3 APRIL 2022
Hurley D7 Naarden D2-O 1-3
Voordaan D4 Amsterdam D7 2-5
Gooische D2-O Spanderbosch D2-O 5-1
AthenA D4 VVV D3 1-0
AthenA D5 Almere D3 1-3
Pinoké D5 Kampong D4 0-4
ZONDAG 10 APRIL 2022
Spanderbosch D2-O Voordaan D4 4-2
Naarden D2-O VVV D3 3-1
Almere D3 AthenA D4 1-1
Amsterdam D7 AthenA D5 9-0
Kampong D4 Gooische D2-O 2-3
Hurley D7 Pinoké D5 1-1
ZONDAG 24 APRIL 2022
Gooische D2-O Hurley D7 5-2
VVV D3 Almere D3 (4-3)TEMP_RESULT
AthenA D4 Amsterdam D7 1-0
Pinoké D5 Naarden D2-O 2-2
AthenA D5 Spanderbosch D2-O 0-1
Voordaan D4 Kampong D4 1-2
ZONDAG 8 MEI 2022
Spanderbosch D2-O AthenA D4 0-7
Pinoké D5 Gooische D2-O 0-3
Kampong D4 AthenA D5 4-1
Naarden D2-O Almere D3 4-3
Amsterdam D7 VVV D3 2-0
Hurley D7 Voordaan D4 1-2
VRIJDAG 13 MEI 2022
Hurley D7 Spanderbosch D2-O 3-2
ZONDAG 15 MEI 2022
Gooische D2-O Naarden D2-O 1-1
VVV D3 Spanderbosch D2-O 2-0
AthenA D5 Hurley D7 1-2
Voordaan D4 Pinoké D5 0-1
AthenA D4 Kampong D4 5-1