Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
1111Rik.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg 150514 H1-SCHC-13.jpg clubhuis Voordaan.jpg d1.jpg IMG_2420.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg
 

Dames 1

Spelers Dames 1

Elsemieke van Belzen
Shannon Blankensteijn
Marieke Blom
Jolien Brusse
Rosanna van Dijk
Maud Duurkens
Sara van Gaalen
Maxime de Haan
Ymke de Haas
Carlijn Jansonius
Quirine Lammers
Aagje van Mastrigt
Isa van Sambeek
Pien van Sambeek
Nicky Scheepstra
Isa Velraeds
Lieke Visser
Marloes de Vries
Sanne Willigenburg

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Elsemieke van Belzen
Coach Michiel Veldhuijzen
Manager Simone van Haarlem
Trainer Danny Post
Assistent Bart van Gaalen

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto D1 Helmond D1
Beuningen D1 Leiden D1
Breda D1 Voordaan D1
Eindhoven D1 Push D1
Gooische D1 Wageningen D1
Zwolle D1 Fletiomare D1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Breda D1 6 16 5 1 0 17 3 0
2 Leiden D1 6 16 5 1 0 17 4 0
3 Push D1 5 13 4 1 0 22 3 0
4 Gooische D1 5 11 3 2 0 9 4 0
5 Alecto D1 6 10 3 1 2 9 8 0
6 Zwolle D1 6 10 3 1 2 17 17 0
7 Eindhoven D1 6 6 1 3 2 5 10 0
8 Voordaan D1 6 4 1 1 4 8 14 0
9 Helmond D1 6 4 1 1 4 3 15 0
10 Beuningen D1 6 3 0 3 3 5 10 0
11 Wageningen D1 6 3 0 3 3 7 15 0
12 Fletiomare D1 6 0 0 0 6 7 23 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt BH&BC Breda D1 n.n.b uit
14 mrt MHCBeuningen D1 n.n.b thuis
21 mrt HC Eindhoven D1 n.n.b uit
28 mrt L.S.C. ALECTO D1 n.n.b thuis
3 apr HC Zwolle D1 n.n.b uit
11 apr MHC Fletiomare D1 n.n.b thuis
18 apr HC Helmond D1 n.n.b uit
25 apr B.H.V. Push D1 n.n.b thuis
2 mei LOHC D1 n.n.b uit
9 mei Gooische Hockey Club D1 n.n.b uit
16 mei WMHC D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Push D1 Eindhoven D1 1-0
Fletiomare D1 Zwolle D1 3-5
Wageningen D1 Gooische D1 1-4
Leiden D1 Beuningen D1 4-1
Voordaan D1 Breda D1 1-2
Helmond D1 Alecto D1 0-1
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Alecto D1 Push D1 1-1
Beuningen D1 Voordaan D1 0-0
Zwolle D1 Helmond D1 3-0
Gooische D1 Fletiomare D1 2-1
Breda D1 Wageningen D1 4-0
Eindhoven D1 Leiden D1 2-2
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Voordaan D1 Eindhoven D1 0-2
Wageningen D1 Beuningen D1 2-2
Leiden D1 Alecto D1 2-0
Helmond D1 Fletiomare D1 2-1
Push D1 Zwolle D1 6-2
Breda D1 Gooische D1 0-0
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Zwolle D1 Leiden D1 0-4
Beuningen D1 Breda D1 1-2
Fletiomare D1 Push D1 0-8
Alecto D1 Voordaan D1 4-1
Eindhoven D1 Wageningen D1 0-0
Gooische D1 Helmond D1 1-1
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Push D1 Helmond D1 6-0
Beuningen D1 Gooische D1 1-2
Leiden D1 Fletiomare D1 2-1
Voordaan D1 Zwolle D1 2-5
Wageningen D1 Alecto D1 2-3
Breda D1 Eindhoven D1 7-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Eindhoven D1 Beuningen D1 0-0
Fletiomare D1 Voordaan D1 1-4
Zwolle D1 Wageningen D1 2-2
Helmond D1 Leiden D1 0-3
Alecto D1 Breda D1 0-2