Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
IMG_2420.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg 1111Rik.jpg clubhuis Voordaan.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg 150514 H1-SCHC-13.jpg d1.jpg
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 MD2 zaal Fien Ros
Kim Priest
Voordaan Hockey Dome - veld 1
16:00 - 17:00 MD3 zaal Kiki Plantenga
Michiel van Geel
Voordaan Hockey Dome - veld 2
16:00 - 17:00 MD4 zaal Filien Beemer
Wies Jaarsma
Voordaan Hockey Dome - veld 3
17:00 - 18:00 MD5 zaal Marijn Kloosterman
Mette van Nimwegen
Voordaan Hockey Dome - veld 1
17:00 - 18:00 MD6 zaal Annemijn van den Brink
Tessa Ensing
Voordaan Hockey Dome - veld 2
17:00 - 18:00 MD7 zaal Meike Dotinga Voordaan Hockey Dome - veld 3
18:00 - 19:00 MB2 zaal Bas van Wijk Voordaan Hockey Dome - veld 1
18:00 - 19:00 MC2 zaal Guyonne Tordoir Voordaan Hockey Dome - veld 3
18:00 - 19:00 MC5 zaal Meike Dotinga Voordaan Hockey Dome - veld 2
19:00 - 20:00 MA1 zaal Ward Maakal Voordaan Hockey Dome - veld 3
19:00 - 20:00 MA2 zaal Bas van Wijk Voordaan Hockey Dome - veld 1
19:00 - 20:00 MA5 zaal Ben Perdok Voordaan Hockey Dome - veld 2
20:00 - 21:00 Dames 13 zaal Nadine van Gerwen Voordaan Hockey Dome - veld 1
20:00 - 21:00 Dames 7 zaal Ben Perdok Voordaan Hockey Dome - veld 2
20:00 - 21:00 JA2 zaal Erik Versnel Voordaan Hockey Dome - veld 3 Trainers: Heren Veteranen A
21:00 - 22:30 Dames 1 zaal Michiel Veldhuijzen Voordaan Hockey Dome - veld 1
21:00 - 22:00 Heren 3 zaal Ben Perdok Voordaan Hockey Dome - veld 2
21:00 - 22:00 Heren Vet A zaal Voordaan Hockey Dome - veld 3
22:00 - 23:00 Trimhockey zaal tr Voordaan Hockey Dome - veld 3
22:00 - 23:00 Trimhockey zaal tr Voordaan Hockey Dome - veld 2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JD1 zaal Hidde Plantenga
Kjell Plantenga
Voordaan Hockey Dome - veld 3
16:00 - 17:00 MD1 zaal Sven van Tellingen Voordaan Hockey Dome - veld 1
17:00 - 18:00 JC2 zaal Daan de Klerk Voordaan Hockey Dome - veld 1
17:00 - 18:00 MB6 zaal Hans Ruiter Voordaan Hockey Dome - veld 2
17:00 - 18:00 MC6 zaal Hidde Plantenga
Kjell Plantenga
Voordaan Hockey Dome - veld 3
18:00 - 19:00 JA3 zaal Hans Ruiter Voordaan Hockey Dome - veld 2
18:00 - 19:00 MA3 zaal Bas Rijsdijk
Isabel van Zenderen
Voordaan Hockey Dome - veld 1
18:00 - 19:00 MC1 zaal Minke Floor Voordaan Hockey Dome - veld 3
19:00 - 20:00 JA1 zaal Erik Versnel
Mats Tigchelhoff
Voordaan Hockey Dome - veld 1
19:00 - 20:00 JB1 zaal Evelien Eijsink
Mark Logtenberg
Voordaan Hockey Dome - veld 3
19:00 - 20:00 MA4 zaal Minke Floor Voordaan Hockey Dome - veld 2
20:00 - 21:00 Dames 2 zaal Diederik van Duuren Voordaan Hockey Dome - veld 2
20:00 - 21:00 Dames 3 zaal Hans Ruiter Voordaan Hockey Dome - veld 3
20:00 - 21:30 Heren 1 zaal Peter Jonker Voordaan Hockey Dome - veld 1
21:00 - 22:00 Dames Vet A zaal tr Voordaan Hockey Dome - veld 2
21:00 - 22:00 Dames Vet B zaal Hans Ruiter Voordaan Hockey Dome - veld 3
21:30 - 23:00 Heren 2 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 1
22:00 - 23:00 ZAALBLOK Voordaan Hockey Dome - veld 3 USHC
22:00 - 23:00 ZAALBLOK Voordaan Hockey Dome - veld 2 USHC
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 JF1 zaal Michiel Veldhuijzen Voordaan Hockey Dome - veld 1 Even weken = jongens F-teams Oneven weken = meisjes F-teams
15:00 - 16:00 JF2 zaal Michiel Veldhuijzen Voordaan Hockey Dome - veld 1 Even weken = jongens F-teams Oneven weken = meisjes F-teams
15:00 - 16:00 JF3 zaal Michiel Veldhuijzen Voordaan Hockey Dome - veld 1 Even weken = jongens F-teams Oneven weken = meisjes F-teams
15:00 - 16:00 JF4 zaal Michiel Veldhuijzen Voordaan Hockey Dome - veld 1 Even weken = jongens F-teams Oneven weken = meisjes F-teams
15:00 - 16:00 JF5 zaal Michiel Veldhuijzen Voordaan Hockey Dome - veld 2 Even weken = jongens F-teams Oneven weken = meisjes F-teams
15:00 - 16:00 JF6 zaal Michiel Veldhuijzen Voordaan Hockey Dome - veld 2 Even weken = jongens F-teams Oneven weken = meisjes F-teams
15:00 - 16:00 JF7 zaal Michiel Veldhuijzen Voordaan Hockey Dome - veld 2 Even weken = jongens F-teams Oneven weken = meisjes F-teams
15:00 - 16:00 MF1 zaal Jacqueline Knottenbelt Voordaan Hockey Dome - veld 2 Even weken = jongens F-teams Oneven weken = meisjes F-teams
15:00 - 16:00 MF2 zaal Jacqueline Knottenbelt Voordaan Hockey Dome - veld 2 Even weken = jongens F-teams Oneven weken = meisjes F-teams
15:00 - 16:00 MF3 zaal Jacqueline Knottenbelt Voordaan Hockey Dome - veld 3 Even weken = jongens F-teams Oneven weken = meisjes F-teams
15:00 - 16:00 MF4 zaal Jacqueline Knottenbelt Voordaan Hockey Dome - veld 3 Even weken = jongens F-teams Oneven weken = meisjes F-teams
15:00 - 16:00 MF5 zaal Jacqueline Knottenbelt Voordaan Hockey Dome - veld 3 Even weken = jongens F-teams Oneven weken = meisjes F-teams
15:00 - 16:00 MF6 zaal Jacqueline Knottenbelt Voordaan Hockey Dome - veld 3 Even weken = jongens F-teams Oneven weken = meisjes F-teams
15:00 - 16:00 MF7 zaal Jacqueline Knottenbelt Voordaan Hockey Dome - veld 3 Even weken = jongens F-teams Oneven weken = meisjes F-teams
15:00 - 16:00 MF8 zaal Jacqueline Knottenbelt Voordaan Hockey Dome - veld 1 Even weken = jongens F-teams Oneven weken = meisjes F-teams
16:00 - 17:00 J6E1 zaal Michiel Veldhuijzen Voordaan Hockey Dome - veld 1
16:00 - 17:00 J6E2 zaal Michiel Veldhuijzen Voordaan Hockey Dome - veld 1
16:00 - 17:00 J6E3 zaal Michiel Veldhuijzen Voordaan Hockey Dome - veld 1
16:00 - 17:00 J6E4 zaal Michiel Veldhuijzen Voordaan Hockey Dome - veld 2
16:00 - 17:00 J6E5 zaal Michiel Veldhuijzen Voordaan Hockey Dome - veld 2
16:00 - 17:00 J8E3 zaal Michiel Veldhuijzen Voordaan Hockey Dome - veld 3
16:00 - 17:00 J8E4 zaal Michiel Veldhuijzen Voordaan Hockey Dome - veld 3
17:00 - 18:00 J8E1 zaal Michiel Veldhuijzen Voordaan Hockey Dome - veld 1
17:00 - 18:00 J8E2 zaal Michiel Veldhuijzen Voordaan Hockey Dome - veld 1
17:00 - 18:00 JD2 zaal Michiel Verkade Voordaan Hockey Dome - veld 2
17:00 - 18:00 JD6 zaal Levi Vermaire Voordaan Hockey Dome - veld 3
18:00 - 19:00 JD3 zaal Isa Velraeds Voordaan Hockey Dome - veld 1
18:00 - 19:00 JD4 zaal Michiel Veldhuijzen Voordaan Hockey Dome - veld 3
18:00 - 19:00 JD5 zaal Bart Mol Voordaan Hockey Dome - veld 2
19:00 - 20:00 JC1 zaal Olaf Hoorneman Voordaan Hockey Dome - veld 1
19:00 - 20:00 MB1 zaal Danny Post
Marieke Blom
Voordaan Hockey Dome - veld 3
19:00 - 20:00 MC2 zaal Guyonne Tordoir Voordaan Hockey Dome - veld 2
20:00 - 21:00 Dames 1 zaal Michiel Veldhuijzen Voordaan Hockey Dome - veld 1
20:00 - 23:00 ZAALBLOK Voordaan Hockey Dome - veld 2 USHC
20:00 - 23:00 ZAALBLOK Voordaan Hockey Dome - veld 3 USHC
21:00 - 23:00 ZAALBLOK Voordaan Hockey Dome - veld 1 USHC
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 JC5 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 2
16:30 - 17:30 MC3 zaal Hans Ruiter Voordaan Hockey Dome - veld 3
16:30 - 17:30 MC4 zaal Sanne Hermsen - Verschuren Voordaan Hockey Dome - veld 1
17:30 - 18:30 JC3 zaal Hans Ruiter Voordaan Hockey Dome - veld 3
17:30 - 18:30 MB4 zaal Valerie van Lynden Voordaan Hockey Dome - veld 2
17:30 - 18:30 MC1 zaal Minke Floor Voordaan Hockey Dome - veld 1
18:30 - 19:30 JB1 zaal Evelien Eijsink
Mark Logtenberg
Voordaan Hockey Dome - veld 3
18:30 - 19:30 MA1 zaal Valerie van Lynden
Ward Maakal
Voordaan Hockey Dome - veld 1
18:30 - 19:30 MB5 zaal Nadine van Gerwen Voordaan Hockey Dome - veld 2
19:30 - 20:30 JA1 zaal Erik Versnel
Mats Tigchelhoff
Voordaan Hockey Dome - veld 1
19:30 - 20:30 MA2 zaal Bas Buurman Voordaan Hockey Dome - veld 2
19:30 - 20:30 MB3 zaal Bram Hahn Voordaan Hockey Dome - veld 3
20:30 - 22:00 Dames 1 zaal Michiel Veldhuijzen Voordaan Hockey Dome - veld 3
20:30 - 22:00 Dames 2 zaal Diederik van Duuren Voordaan Hockey Dome - veld 2
20:30 - 22:00 Heren 1 zaal Peter Jonker Voordaan Hockey Dome - veld 1
22:00 - 23:00 Dames 11 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 1
22:00 - 23:00 Dames 12 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 M6E1 zaal Jacqueline Knottenbelt Voordaan Hockey Dome - veld 1
16:00 - 17:00 M6E2 zaal Jacqueline Knottenbelt Voordaan Hockey Dome - veld 2
16:00 - 17:00 M6E3 zaal Jacqueline Knottenbelt Voordaan Hockey Dome - veld 2
16:00 - 17:00 M6E5 zaal Jacqueline Knottenbelt Voordaan Hockey Dome - veld 1
16:00 - 17:00 M6E6 zaal Jacqueline Knottenbelt Voordaan Hockey Dome - veld 3
16:00 - 17:00 M8E4 zaal Jacqueline Knottenbelt Voordaan Hockey Dome - veld 3
17:00 - 18:00 M8E1 zaal Jacqueline Knottenbelt Voordaan Hockey Dome - veld 1
17:00 - 18:00 M8E2 zaal Jacqueline Knottenbelt Voordaan Hockey Dome - veld 1
17:00 - 18:00 M8E3 zaal Jacqueline Knottenbelt Voordaan Hockey Dome - veld 2
17:00 - 18:00 M8E5 zaal Jacqueline Knottenbelt Voordaan Hockey Dome - veld 2
17:00 - 18:00 MB1 zaal Danny Post
Marieke Blom
Voordaan Hockey Dome - veld 3
18:00 - 19:00 JC1 zaal Olaf Hoorneman Voordaan Hockey Dome - veld 1
18:00 - 19:00 JC2 zaal Daan de Klerk Voordaan Hockey Dome - veld 2
18:00 - 19:00 MB2 zaal Bas van Wijk Voordaan Hockey Dome - veld 3
19:00 - 20:00 JB2 zaal Hans Ruiter Voordaan Hockey Dome - veld 3
19:00 - 20:00 JB3 zaal Daan de Klerk Voordaan Hockey Dome - veld 2
19:00 - 20:00 JC4 zaal Marc Grol Voordaan Hockey Dome - veld 1
20:00 - 21:00 Heren 7 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 3
20:00 - 21:00 Jong Dames 1 zaal Hans Ruiter Voordaan Hockey Dome - veld 1
20:00 - 21:00 Jong Dames 2 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 2
21:00 - 22:00 Dames 8 zaal Hans Ruiter Voordaan Hockey Dome - veld 1
21:00 - 23:00 ZAALBLOK Voordaan Hockey Dome - veld 2 USHC
21:00 - 23:00 ZAALBLOK Voordaan Hockey Dome - veld 3 USHC
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Heren Vet B zaal tr Voordaan Hockey Dome - veld 2