Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
IMG_2420.jpg clubhuis Voordaan.jpg 150514 H1-SCHC-13.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg d1.jpg 1111Rik.jpg
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Meisjes Onder 12-2 zaal Wies Jaarsma
Filien Beemer
Voordaan Hockey Dome - veld 1
16:30 - 17:30 Meisjes Onder 12-4 zaal Laurens Kruijf Voordaan Hockey Dome - veld 3
16:30 - 17:30 Meisjes Onder 12-7 zaal Juul de Bruijn
Lieve Hemmink
Voordaan Hockey Dome - veld 2
17:30 - 18:30 Meisjes Onder 12-3 zaal Giljan van Hoeve
Meike Dotinga
Voordaan Hockey Dome - veld 1
17:30 - 18:30 Meisjes Onder 12-5 zaal Hans ten Zweege
Imke Arts
Voordaan Hockey Dome - veld 2
17:30 - 18:30 Meisjes Onder 12-6 zaal Tessa Ensing Voordaan Hockey Dome - veld 3
18:30 - 19:30 Jongens Onder 14-2 zaal Bas van Wijk
Floris de Vogel
Ruud Graat
Voordaan Hockey Dome - veld 1
18:30 - 19:30 Jongens Onder 16-2 zaal Nyls Beelen Voordaan Hockey Dome - veld 2
18:30 - 19:30 Meisjes Onder 16-2 zaal Danny Post Voordaan Hockey Dome - veld 3
19:30 - 20:30 Jongens Onder 18-1 zaal Laurens Kruijf Voordaan Hockey Dome - veld 2
19:30 - 20:30 Jongens Onder 18-1 zaal Evelien Eijsink
Laurens Kruijf
Voordaan Hockey Dome - veld 3
19:30 - 20:30 Jongens Onder 18-2 zaal Xander van Tellingen Voordaan Hockey Dome - veld 1
19:30 - 20:30 Meisjes Onder 16-4 zaal Hans Ruiter Voordaan Hockey Dome - veld 2
20:30 - 21:30 Dames 10 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 1
20:30 - 21:30 Dames 11 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 2
20:30 - 21:30 Heren 15 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 3
21:30 - 22:30 Dames 12 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens Onder 12-1 zaal Danny Post
Olivier Poulus
Voordaan Hockey Dome - veld 3
16:00 - 17:00 Jongens Onder 12-3 zaal Finn Bikker
Seppe van Asperen
Voordaan Hockey Dome - veld 1
17:00 - 18:00 Jongens Onder 14-3 zaal Olivier Poulus Voordaan Hockey Dome - veld 3
17:00 - 18:00 Meisjes Onder 14-1 zaal Hans Ruiter
Nyls Beelen
Voordaan Hockey Dome - veld 1
17:00 - 18:00 Meisjes Onder 14-6 zaal Meike Dotinga Voordaan Hockey Dome - veld 2
18:00 - 19:00 Jongens Onder 16-3 zaal Meike Dotinga Voordaan Hockey Dome - veld 2
18:00 - 19:00 Meisjes Onder 14-2 zaal Milou Kremer Voordaan Hockey Dome - veld 3
18:00 - 19:00 Meisjes Onder 14-4 zaal Rutger Siderius Voordaan Hockey Dome - veld 1
19:00 - 20:00 Jongens Onder 16-1 zaal Valerie van Lynden
Hidde Plantenga
Voordaan Hockey Dome - veld 1
19:00 - 20:00 Meisjes Onder 16-3 zaal Charles de Vries Voordaan Hockey Dome - veld 2
19:00 - 20:00 Meisjes Onder 18-1 zaal Danny Post Voordaan Hockey Dome - veld 3
20:00 - 22:00 Dames 1 zaal Michiel Veldhuijzen Voordaan Hockey Dome - veld 3
20:00 - 21:00 Dames 2 zaal Diederik van Duuren Voordaan Hockey Dome - veld 2
20:00 - 21:30 Heren 1 zaal Peter Jonker Voordaan Hockey Dome - veld 1
21:00 - 22:00 Dames 7 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 2
21:30 - 23:00 Heren 2 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 1
22:00 - 23:00 Seniorenblok reservering Trainingsgroep Voordaan Hockey Dome - veld 3 Zwaluwen D1
22:00 - 23:00 Heren 3 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Jongens Onder 8-1 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 1 Jongens 14/12, 11/1, 25/1, 8/2, 22/2 Meisjes 7/12, 21/12, 18/1, 1/2, 15/2
15:00 - 16:00 Jongens Onder 8-10 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 1 Jongens 14/12, 11/1, 25/1, 8/2, 22/2 Meisjes 7/12, 21/12, 18/1, 1/2, 15/2
15:00 - 16:00 Jongens Onder 8-11 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 1 Jongens 14/12, 11/1, 25/1, 8/2, 22/2 Meisjes 7/12, 21/12, 18/1, 1/2, 15/2
15:00 - 16:00 Jongens Onder 8-2 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 1 Jongens 14/12, 11/1, 25/1, 8/2, 22/2 Meisjes 7/12, 21/12, 18/1, 1/2, 15/2
15:00 - 16:00 Jongens Onder 8-3 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 1 Jongens 14/12, 11/1, 25/1, 8/2, 22/2 Meisjes 7/12, 21/12, 18/1, 1/2, 15/2
15:00 - 16:00 Jongens Onder 8-4 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 1 Jongens 14/12, 11/1, 25/1, 8/2, 22/2 Meisjes 7/12, 21/12, 18/1, 1/2, 15/2
15:00 - 16:00 Jongens Onder 8-5 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 1 Jongens 14/12, 11/1, 25/1, 8/2, 22/2 Meisjes 7/12, 21/12, 18/1, 1/2, 15/2
15:00 - 16:00 Jongens Onder 8-6 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 2 Jongens 14/12, 11/1, 25/1, 8/2, 22/2 Meisjes 7/12, 21/12, 18/1, 1/2, 15/2
15:00 - 16:00 Jongens Onder 8-7 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 2 Jongens 14/12, 11/1, 25/1, 8/2, 22/2 Meisjes 7/12, 21/12, 18/1, 1/2, 15/2
15:00 - 16:00 Jongens Onder 8-8 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 2 Jongens 14/12, 11/1, 25/1, 8/2, 22/2 Meisjes 7/12, 21/12, 18/1, 1/2, 15/2
15:00 - 16:00 Jongens Onder 8-9 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 2 Jongens 14/12, 11/1, 25/1, 8/2, 22/2 Meisjes 7/12, 21/12, 18/1, 1/2, 15/2
15:00 - 16:00 Meisjes Onder 8-1 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 2 Jongens 14/12, 11/1, 25/1, 8/2, 22/2 Meisjes 7/12, 21/12, 18/1, 1/2, 15/2
15:00 - 16:00 Meisjes Onder 8-10 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 3 Jongens 14/12, 11/1, 25/1, 8/2, 22/2 Meisjes 7/12, 21/12, 18/1, 1/2, 15/2
15:00 - 16:00 Meisjes Onder 8-2 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 2 Jongens 14/12, 11/1, 25/1, 8/2, 22/2 Meisjes 7/12, 21/12, 18/1, 1/2, 15/2
15:00 - 16:00 Meisjes Onder 8-3 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 2 Jongens 14/12, 11/1, 25/1, 8/2, 22/2 Meisjes 7/12, 21/12, 18/1, 1/2, 15/2
15:00 - 16:00 Meisjes Onder 8-4 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 3 Jongens 14/12, 11/1, 25/1, 8/2, 22/2 Meisjes 7/12, 21/12, 18/1, 1/2, 15/2
15:00 - 16:00 Meisjes Onder 8-5 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 3 Jongens 14/12, 11/1, 25/1, 8/2, 22/2 Meisjes 7/12, 21/12, 18/1, 1/2, 15/2
15:00 - 16:00 Meisjes Onder 8-6 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 3 Jongens 14/12, 11/1, 25/1, 8/2, 22/2 Meisjes 7/12, 21/12, 18/1, 1/2, 15/2
15:00 - 16:00 Meisjes Onder 8-7 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 3 Jongens 14/12, 11/1, 25/1, 8/2, 22/2 Meisjes 7/12, 21/12, 18/1, 1/2, 15/2
15:00 - 16:00 Meisjes Onder 8-8 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 3 Jongens 14/12, 11/1, 25/1, 8/2, 22/2 Meisjes 7/12, 21/12, 18/1, 1/2, 15/2
15:00 - 16:00 Meisjes Onder 8-9 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 3 Jongens 14/12, 11/1, 25/1, 8/2, 22/2 Meisjes 7/12, 21/12, 18/1, 1/2, 15/2
16:00 - 17:00 Jongens Onder 9-1 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 1
16:00 - 17:00 Jongens Onder 9-3 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 1
16:00 - 17:00 Jongens Onder 9-4 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 2
16:00 - 17:00 Jongens Onder 9-5 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 2
16:00 - 17:00 Meisjes Onder 12-1 zaal Kiki Plantenga Voordaan Hockey Dome - veld 3
17:00 - 18:00 Jongens Onder 10-1 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 1
17:00 - 18:00 Jongens Onder 10-2 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 1
17:00 - 18:00 Jongens Onder 10-3 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 2
17:00 - 18:00 Jongens Onder 12-5 zaal Just Oudhof
Thomas van der Horst
Voordaan Hockey Dome - veld 3
18:00 - 19:00 Jongens Onder 12-2 zaal Matthijs van Neck
Willem-Jan de Wijs
Voordaan Hockey Dome - veld 1
18:00 - 19:00 Jongens Onder 12-4 zaal Meike Dotinga Voordaan Hockey Dome - veld 2
18:00 - 19:00 Meisjes Onder 14-5 zaal Erik Verhagen Voordaan Hockey Dome - veld 3
19:00 - 20:00 Jongens Onder 14-1 zaal Sven van Tellingen Voordaan Hockey Dome - veld 1
19:00 - 20:00 Jongens Onder 18-3 zaal Hans Ruiter Voordaan Hockey Dome - veld 2
19:00 - 20:00 Meisjes Onder 16-1 zaal Erik Verhagen
Olaf Hoorneman
Voordaan Hockey Dome - veld 3
20:00 - 23:00 Seniorenblok reservering Trainingsgroep Voordaan Hockey Dome - veld 3 USHC
20:00 - 23:00 Seniorenblok reservering Trainingsgroep Voordaan Hockey Dome - veld 2 USHC
20:00 - 21:00 Dames 3 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 1
21:00 - 23:00 Seniorenblok reservering Trainingsgroep Voordaan Hockey Dome - veld 1 USHC
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens Onder 14-5 zaal Hans Ruiter Voordaan Hockey Dome - veld 2
16:30 - 17:30 Jongens Onder 14-6 zaal Laurens Kruijf Voordaan Hockey Dome - veld 1
16:30 - 17:30 Meisjes Onder 14-3 zaal Meike Dotinga Voordaan Hockey Dome - veld 3
17:30 - 18:30 Jongens Onder 14-2 zaal Danny Post Voordaan Hockey Dome - veld 2
17:30 - 18:30 Jongens Onder 16-1 zaal Valerie van Lynden
Hidde Plantenga
Voordaan Hockey Dome - veld 1
17:30 - 18:30 Jongens Onder 18-1 zaal Laurens Kruijf
Evelien Eijsink
Voordaan Hockey Dome - veld 3
18:30 - 19:30 Meisjes Onder 16-2 zaal Sanne Hermsen - Verschuren Voordaan Hockey Dome - veld 1
18:30 - 19:30 Meisjes Onder 16-5 zaal Laurens Kruijf Voordaan Hockey Dome - veld 3
18:30 - 19:30 Meisjes Onder 16-6 zaal Hans Ruiter Voordaan Hockey Dome - veld 2
19:30 - 20:30 Meisjes Onder 18-1 zaal Danny Post
Kirsten Otten
Voordaan Hockey Dome - veld 3
19:30 - 20:30 Meisjes Onder 18-2 zaal Bas Buurman Voordaan Hockey Dome - veld 1
19:30 - 20:30 Meisjes Onder 18-3 zaal Bas Rijsdijk Voordaan Hockey Dome - veld 2
20:30 - 22:30 Dames 1 zaal Michiel Veldhuijzen Voordaan Hockey Dome - veld 1
20:30 - 22:00 Dames 2 zaal Diederik van Duuren Voordaan Hockey Dome - veld 2
20:30 - 22:00 Heren 1 zaal Peter Jonker Voordaan Hockey Dome - veld 3
22:00 - 23:00 Heren 30+ 1 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 3
22:00 - 23:00 Heren 30+ 4 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes Onder 10-4 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 3
16:00 - 17:00 Meisjes Onder 9-1 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 1
16:00 - 17:00 Meisjes Onder 9-2 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 1
16:00 - 17:00 Meisjes Onder 9-3 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 2
16:00 - 17:00 Meisjes Onder 9-5 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 2
16:00 - 17:00 Meisjes Onder 9-6 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 3
17:00 - 18:00 Meisjes Onder 10-1 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 1
17:00 - 18:00 Meisjes Onder 10-2 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 1
17:00 - 18:00 Meisjes Onder 10-3 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 2
17:00 - 18:00 Meisjes Onder 10-5 zaal Voordaan Hockey Dome - veld 2
17:00 - 18:00 Meisjes Onder 16-1 zaal Erik Verhagen Voordaan Hockey Dome - veld 3
18:00 - 19:00 Jongens Onder 14-1 zaal Sven van Tellingen Voordaan Hockey Dome - veld 1
18:00 - 19:00 Meisjes Onder 14-1 zaal Danny Post Voordaan Hockey Dome - veld 3
18:00 - 19:00 Meisjes Onder 18-4 zaal Hans Ruiter Voordaan Hockey Dome - veld 2
19:00 - 20:00 Jongens Onder 14-4 zaal Marc Grol Voordaan Hockey Dome - veld 1
19:00 - 20:00 Meisjes Onder 14-2 zaal Milou Kremer Voordaan Hockey Dome - veld 3
19:00 - 20:00 Meisjes Onder 18-5 zaal Hans Ruiter Voordaan Hockey Dome - veld 2
20:00 - 21:00 Seniorenblok reservering Trainingsgroep Voordaan Hockey Dome - veld 2 USHC
20:00 - 21:00 Seniorenblok reservering Trainingsgroep Voordaan Hockey Dome - veld 1 USHC
20:00 - 21:00 Seniorenblok reservering Trainingsgroep Voordaan Hockey Dome - veld 3 USHC
21:00 - 22:00 Seniorenblok reservering Trainingsgroep Voordaan Hockey Dome - veld 1 USHC