Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
150514 H1-SCHC-72.jpg 1111Rik.jpg d1.jpg clubhuis Voordaan.jpg 150514 H1-SCHC-13.jpg IMG_2420.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg
 

Dames 4

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Alissa Nikkels
Aanvoerder Renske Spruyt
Trainer Hans Ruiter

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amsterdam D7 Kampong D4 12:15

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 AthenA D4 11 28 9 1 1 30 9 0
2 Gooische D2 11 24 8 0 3 28 19 0
3 Spandersbosch D2 11 23 7 2 2 35 19 0
4 Amsterdam D7 10 22 7 1 2 29 10 0
5 Kampong D4 10 19 6 1 3 34 17 0
6 Naarden D2 11 13 4 1 6 17 27 0
7 VVV D3 11 13 4 1 6 15 27 0
8 Almere D3 11 11 3 2 6 15 16 0
9 AthenA D5 11 10 3 1 7 12 24 0
10 Pinoké D5 11 9 2 3 6 13 22 0
11 Hurley D7 11 8 2 2 7 15 27 0
12 Voordaan D4 11 7 2 1 8 13 39 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt HC Athena D4 n.n.b uit
20 mrt Hockeyclub VVV D3 n.n.b thuis
27 mrt Almeerse HC D3 n.n.b uit
3 apr AH & BC D7 n.n.b thuis
10 apr 't Spandersbosch D2 n.n.b uit
24 apr SV Kampong Hockey D4 n.n.b thuis
8 mei THC Hurley D7 n.n.b uit
15 mei Pinoké D5 n.n.b thuis
22 mei Gooische Hockey Club D2 n.n.b uit
29 mei Hockey Club Naarden D2 n.n.b uit
12 jun HC Athena D5 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Hurley D7 Amsterdam D7 0-2
Voordaan D4 AthenA D4 0-2
Gooische D2-O VVV D3 2-1
Pinoké D5 Almere D3 1-0
Kampong D4 Spanderbosch D2-O 2-4
AthenA D5 Naarden D2-O 0-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
VVV D3 Voordaan D4 4-2
Amsterdam D7 Pinoké D5 2-2
AthenA D4 AthenA D5 5-0
Naarden D2-O Kampong D4 1-6
Almere D3 Gooische D2-O 3-4
Spanderbosch D2-O Hurley D7 2-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Hurley D7 Kampong D4 3-5
AthenA D4 Naarden D2-O 4-0
AthenA D5 VVV D3 2-2
Gooische D2-O Amsterdam D7 2-6
Pinoké D5 Spanderbosch D2-O 2-4
Voordaan D4 Almere D3 0-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Naarden D2-O Hurley D7 0-1
Kampong D4 Pinoké D5 3-1
VVV D3 AthenA D4 0-4
Almere D3 AthenA D5 0-2
Spanderbosch D2-O Gooische D2-O 3-0
Amsterdam D7 Voordaan D4 6-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Voordaan D4 Spanderbosch D2-O 2-4
VVV D3 Naarden D2-O 0-4
Gooische D2-O Kampong D4 2-0
AthenA D5 Amsterdam D7 0-1
Pinoké D5 Hurley D7 1-1
AthenA D4 Almere D3 0-0
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Naarden D2-O Pinoké D5 1-4
Hurley D7 Gooische D2-O 2-5
Amsterdam D7 AthenA D4 4-0
Almere D3 VVV D3 1-2
Kampong D4 Voordaan D4 10-0
Spanderbosch D2-O AthenA D5 7-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
AthenA D4 Spanderbosch D2-O 3-1
Almere D3 Naarden D2-O 1-2
VVV D3 Amsterdam D7 0-2
Gooische D2-O Pinoké D5 2-0
Voordaan D4 Hurley D7 1-2
AthenA D5 Kampong D4 0-2
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Spanderbosch D2-O VVV D3 5-0
Pinoké D5 Voordaan D4 1-1
Hurley D7 AthenA D5 1-3
Naarden D2-O Gooische D2-O 1-4
Amsterdam D7 Almere D3 1-2
Kampong D4 AthenA D4 0-2
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Almere D3 Spanderbosch D2-O 1-2
Amsterdam D7 Naarden D2-O 2-3
Voordaan D4 Gooische D2-O 1-4
AthenA D5 Pinoké D5 2-0
VVV D3 Kampong D4 2-4
AthenA D4 Hurley D7 4-2
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Kampong D4 Almere D3 2-2
Pinoké D5 AthenA D4 1-4
Voordaan D4 Naarden D2-O 3-2
Hurley D7 VVV D3 1-2
Spanderbosch D2-O Amsterdam D7 1-3
Gooische D2-O AthenA D5 2-0
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
AthenA D5 Voordaan D4 1-3
Almere D3 Hurley D7 2-0
AthenA D4 Gooische D2-O 2-1
VVV D3 Pinoké D5 2-0
Naarden D2-O Spanderbosch D2-O 2-2