Wedstrijdschema
Overig
MO10-1 (M8E1) - Kampong MO10-3
08:45 - KG3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MO10-2 (M8E2) - Kampong MO10-1
08:30
Uit
MO10-3 (M8E3) - Zwaluwen MO10-1
09:20
Uit
MO10-4 (M8E4) - Soest MO10-4
10:05 - KG3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MO10-5 (M8E5) - Soest MO10-2
10:20
Uit
MO12-1 (MD1) - Montfoort MO12-1
08:45 - KG1
Thuis
Fluiten:Giljan van Hoeve en Paul Schoon
MO12-2 (MD2) - Fletiomare MO12-3
11:10
Uit
MO12-3 (MD3) - Almeerse MO12-3
11:15
Uit
MO12-4 (MD4) - Maarssen MO12-3
14:20
Uit
MO12-5 (MD5) - Gooische MO12-6
11:25 - KG3
Thuis
Fluiten:Samuel de Kemp en Berend de Ruijter
MO12-6 (MD6) - UNO MO12-3
13:00 - KG3
Thuis
Fluiten:Ouders
MO12-7 (MD7) - UNO MO12-4
10:30
Uit
MO14-1 (MC1) - Weesp MO14-1
10:30 - KG1
Thuis
Fluiten:Bart Bernink en Rinus van Dorresteijn
MO14-2 (MC2) - Loenen MO14-1
08:45
Uit
MO14-3 (MC3) - Kampong MO14-4
12:10
Uit
MO14-4 (MC4) - HCDoorn MO14-1
16:00
Uit
MO14-5 (MC5) - SCHC MO14-4B
13:30 - KG2
Thuis
Fluiten:Jet Prins en Kim Priest
MO14-6 (MC6) - Gooische MO14-7
14:20 - KG4
Thuis
Fluiten:Ties Kienhuis en Lars Swier
MO14-7 (MC7) - Culemborg MO14-2
12:35
Uit
MO16-1 (MB1) - BerkelRodenrijs MO16-1
12:10 - KG1
Thuis
Fluiten:Joost Huijbregts en Hein Coolen
MO16-2 (MB2) - IJsseloever MO16-4
12:10
Uit
MO16-3 (MB3) - Shinty MO16-2
17:45 - KG3
Thuis
Fluiten:Ouders
MO16-4 (MB4) - Baarn MO16-2
16:30
Uit
MO16-5 (MB5) - MHC Vianen MO16-3
17:30 - KG4
Thuis
Fluiten:Ouders
MO16-6 (MB6) - Spandersbs MO16-4
15:30
Uit
MO18-1 (MA1) - Barendrecht MO18-1
14:00
Uit
MO18-2 (MA2) - Maarssen MO18-3
16:10
Uit
MO18-3 (MA3) - SCHC MO18-4
15:40 - KG1
Thuis
Fluiten:Ouders
MO18-4 (MA4) - SCHC MO18-7
17:00
Uit
MO8-1 (MF1) - Schaerweijde MO8-3
10:10
Uit
MO8-2 (MF2) - Hilversum MO8-Kangoeroes
09:50 - KG5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MO8-3 (MF3) - Loenen MO8-3
09:50 - KG6
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MO8-4 (MF4) - Schaerweijde MO8-4
10:10
Uit
MO8-5 (MF5) - Houten MO8-3
10:40 - KG5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MO8-6 (MF6) - Phoenix MO8-Paars
10:40 - KG6
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MO9-1 (M6E1) - Leusden MO9-4
09:00
Uit
MO9-2 (M6E2) - Hilversum MO9-Groen
10:05 - KG3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MO9-3 (M6E3) - Kampong MO9-7
08:30
Uit
MO9-4 (M6E4) - Zwaluwen MO9-3
08:30
Uit
MO9-5 (M6E5) - Shinty MO9-4
08:30
Uit
MO9-6 (M6E6) - Rijnvliet MO9-4
10:00
Uit
Overig
JO10-1 (J8E1) - Fletiomare JO10-3
08:45 - KG4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JO10-2 (J8E2) - Amersfoort JO10-1
09:50 - KG4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JO10-3 (J8E3) - Zwaluwen JO10-1
08:45 - KG3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JO10-4 (J8E4) - M.H.C. Barneveld JO10-1
10:00
Uit
JO12-1 (JD1) - Gooische JO12-2
08:45 - KG2
Thuis
Fluiten:Hendrik-Jan Kremer en Jorn van der Meer
JO12-2 (JD2) - Phoenix JO12-2
11:10 - KG4
Thuis
Fluiten:Ouders
JO12-3 (JD3) - Rijnvliet JO12-1
08:30
Uit
JO12-4 (JD4) - Maarssen JO12-3
10:20
Uit
JO12-5 (JD5) - Phoenix JO12-3A
14:35 - KG3
Thuis
Fluiten:Ouders
JO12-6 (JD6) - Phoenix JO12-3B
12:45 - KG4
Thuis
Fluiten:Jens Lodewijks en Max Vermeulen
JO14-1 (JC1) - SCHC JO14-2
12:30
Uit
JO14-2 (JC2) - Kampong JO14-3
10:20 - KG2
Thuis
Fluiten:Ouders
JO14-3 (JC3) - Zwaluwen JO14-3
16:10 - KG3
Thuis
Fluiten:Nyls Beelen en Seppe van Asperen
JO14-4 (JC4) - Maarssen JO14-5
15:50
Uit
JO14-5 (JC5) - Gooische JO14-7
15:05 - KG2
Thuis
Fluiten:Pieter Boonstra en Floris de Vogel
JO16-1 (JB1) - Hilversum JO16-1
12:10
Uit
JO16-2 (JB2) - Phoenix JO16-2
11:55 - KG2
Thuis
Fluiten:Ouders
JO16-3 (JB3) - Baarn JO16-2
15:55 - KG4
Thuis
Fluiten:Bas Copijn en Vincent Beeren
JO16-4 (JB4) - Gooische JO16-7
16:40 - KG2
Thuis
Fluiten:Ouders
JO18-1 (JA1) - Amsterdam JO18-1
14:00 - KG1
Thuis
Fluiten:EXTERN
JO18-2 (JA2) - Kampong JO18-4
17:25 - KG1
Thuis
Fluiten:Jaap Couvee en Tjerk Hobma
JO8-1 (JF1) - Naarden JO8-4
09:00 - KG6
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JO8-2 (JF2) - Maarssen JO8-1
09:00 - KG5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JO8-3 (JF3) - Kampong JO8-1
10:30
Uit
JO9-1 (J6E1) - Amersfoort JO9-2
09:15
Uit
JO9-2 (J6E2) - Hilversum JO9-Zwart
09:35
Uit
JO9-3 (J6E3) - Kampong JO9-1
09:45
Uit
JO9-4 (J6E4) - Laren JO9-GRIJS
08:45 - KG4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JO9-5 (J6E5) - SCHC JO9-Groen
08:45 - KG4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JO9-6 (J6E6) - SCHC JO9-Oranje
10:05 - KG4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JO9-7 (J6E7) - Huizen JO9-Rood
10:05 - KG4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Agenda
Hoofdsponsor
Sponsoren
Hockey.nl